DORD Jelenie Góra

Jaka zdawalność w DORD Jelenia Góra?

Umiejętność prowadzenia samochodu jest niezwykle przydatna nie tylko w pracy, ale także na co dzień.
Dzięki niej możesz wsiąść do auta i ruszyć przed siebie, gdy tylko masz na to ochotę. Jednak najpierw trzeba zdać prawko. W województwie dolnośląskim egzaminy odbywają się w wielu miastach, w tym m.in. w Jeleniej Górze.
Dowiedz się jaka jest średnia zdawalność w DORD Jelenia Góra i czy warto jest się tutaj przenosić z Wrocławia.

@grzegorzinstruktor

🆓 Cześć, TikTokerzy! Mam dla was wyjątkową niespodziankę – dzisiaj razem rozwiązujemy TRUDNY test na prawo jazdy, i to całkowicie za darmo! 🧐💡 Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę skupienia i chęci do nauki. ▶️ Wspólnie przechodzimy przez skomplikowane pytania, omawiamy poprawne odpowiedzi i dzielimy się cennymi wskazówkami dotyczącymi zasad ruchu drogowego. To idealna okazja, aby poprawić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. 💪🚦 Czekam na wasze komentarze! 👇🤔 Chętnie poznam wasze myśli i wrażenia po rozwiązaniu tych trudnych zagadek. Może właśnie dzięki naszym wspólnym wysiłkom niektóre kwestie staną się jasniejsze niż kiedykolwiek wcześniej! Zapraszam do udziału w tym darmowym lekcjonerskim wyzwaniu! 🤗📚 Razem możemy zdobyć pewność siebie na drodze i lepiej zrozumieć, jak bezpiecznie poruszać się po mieście. #DarmoweWyzwanie #TestNaPrawoJazdy #BezPłacenia #TikTokEdukacja #ZasadyRuchuDrogowego #RozwiązujemyRazem #chellenge #testynaprawojazdy #naukajazdy

♬ oryginalny dźwięk – grzegorzinstruktor – grzegorzinstruktor


Jak dojechać do DORD Jelenia Góra?

DORD Jelenia Góra znajduje się przy ulicy Macieja Rataja 9. Dojazd do ośrodka jest bardzo łatwy. Obiekt jest położony w pobliżu stacji kolejowej Jelenia Góra Orle. Dzięki temu na egzamin można bez problemu dotrzeć komunikacją miejską.

Gdzie najłatwiej zdać egzamin w okolicy DORD Jelenia Góra?

W pobliżu Jeleniej Góry znajdują się trzy inne ośrodki: DORD Legnica, Kamienna Góra i Lubań. Każdy może pochwalić się wysoką zdawalnością. Warto przy tym pamiętać, że niezależnie od tego, gdzie odbywa się egzamin, każdy kandydat na kierowcę musi wykonać te same zadania, aby móc uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdami.

Jak się zapisać na egzamin w DORD Jelenia Góra?

Zapisy na egzamin praktyczny i teoretyczny w DORD Jelenia Góry odbywają się w budynku ośrodka, telefonicznie i przez Internet, np. za pośrednictwem strony info-car.pl.

Jakie opłaty za egzamin w DORD Jelenia Góra?

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy kat. B kosztuje 50 zł, a praktyczny — 200 zł. Łącznie 250 zł.

Jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy?

Jeśli chcesz zdać egzamin teoretyczny w DORD Jelenia Góra, musisz się dobrze przygotować. Pomogą Ci wykłady w ośrodku szkolenia kierowców, a także e-booki i e-kursy, które są dostępne np. na stronie zdamyto.com.
Zawierają wszystkie informacje, które powinien znać każdy kierowca. Ponadto w tych materiałach znajdziesz profesjonalnie przygotowane animacje i ćwiczenia, dzięki którym upewnisz, że dobrze rozumiesz zasady ruchu drogowego.
Na stronie znajdziesz również testy na prawo jazdy, które zawierają te same pytania co egzamin państwowy. Zapoznaj się z nimi, aby nic Cię nie zaskoczyło podczas testu.


Ile trwa egzamin teoretyczny w DORD Jelenia Góra?

25 minut.

Jak zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy?

Zdanie egzaminu praktycznego w DORD Jelenia Góra zależy przede wszystkim od Twoich umiejętności. Dlatego przed udaniem się na test weź udział w kursie prowadzonym przez profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców i doszkól się online.

Ile trwa egzamin praktyczny na prawo jazdy?

Egzamin praktyczny na prawo jazdy kat. B trwa min. 40 minut. Egzaminator w DORD Jelenia Góra może skrócić jego czas do 25 minut, jeśli wykonasz wszystkie zadania.

Czy można zrezygnować z terminu egzaminu bez dodatkowych kosztów?

Rezygnacja z egzaminu w DORD Jelenia Góra jest możliwa. W tym celu najpóźniej 2 dni przed terminem złóż pisemny wniosek w ośrodku.

Jakie pojazdy egzaminacyjne w DORD Jelenia Góra?

Pojazdem egzaminacyjnym w DORD Jelenia Góra jest Toyota Yaris III.
Wszystkie placówki DORD zamierzają ujednolicić flotę pojazdów od 30.06.2026 roku.

Dlaczego DORD Jelenia Góra zamiast WORD Jelenia Góra?

Zmiana nazwy na DORD Jelenia Góra jest spowodowania połączeniem wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego.

Jakie opinie o DORD Jelenia Góra?

Opinie o DORD Jelenia Góra można znaleźć np. na grupach na portalach społecznościowych. Wiele osób dzieli się tam swoimi doświadczeniami odnośnie do zdawania egzaminu w tym ośrodku.

Zdawalność w DORD Jelenia Góra w ostatnich latach utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie przekraczając 50%.