Jak zdać w DORD Legnica

DORD Legnica. Jakie opinie?

Chcesz stać się w 100% samodzielny i podróżować autem „na własną rękę”?
Planujesz pracę jako kierowca, a może zamierzasz jeździć samochodem do szkoły? Egzaminy na prawo jazdy przeprowadzane są w DORD Legnica. Dowiedz się, jak zdać właśnie w DORD Legnica. Jakie opinie można usłyszeć od kursantów zdających w tym ośrodku?

@grzegorzinstruktor

Prawo Jazdy Challenge: Czy podołasz trudnym pytaniom? 🚗📝 Czas na wyjątkowe wyzwanie! W dzisiejszym filmie postanowiłem podjąć się testu na prawo jazdy pełnego trudnych pytań! 🧐💡 Czy dasz radę rozwiązać je razem ze mną? To świetna okazja, aby przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego i sprawdzić swoją wiedzę! ▶️ Oglądaj uważnie, rozważ odpowiedzi i zobacz, jak sobie poradzisz w tych nietypowych sytuacjach na drodze. 💭💥 Czekam na Wasze odpowiedzi w komentarzach! 👇🤔 Dajcie znać, jakie są Wasze rozwiązania i czy udało Wam się pokonać to wyzwanie! Nie krępujcie się również pytać, jeśli potrzebujecie podpowiedzi. 🤗💬 🗣️🚦 Wspólnie możemy się wiele nauczyć i lepiej zrozumieć, jak ważne jest bezpieczne poruszanie się po drogach. #WyzwaniePrawoJazdy #ZasadyRuchuDrogowego #BezpieczeństwoNaDrodze #TestNaPrawoJazdy #TikTokEdukacja #naukajazdy #testynaprawojazdy

♬ oryginalny dźwięk – grzegorzinstruktor – grzegorzinstruktor

Jak dojechać do DORD Legnica?

DORD Legnica znajduje się przy ulicy Bydgoskiej 30C. Można tam dojechać od ul. Leszczyńskiej, Poznańskiej lub Szczytnickiej. Jeśli poruszasz się komunikacją miejską, wsiądź do autobusu linii nr 2. Jego trasa prowadzi przez ul. Bydgoską.

Gdzie najłatwiej zdać egzamin w okolicy DORD Legnica?

Wokół DORD Legnica znajdują się DORD Lubin, Kamienna Góra i Jelenia Góra. Panują tam takie same zasady jak podczas egzaminu w DORD Legnica, zatem szanse na jego zdanie są podobne.
Warto o tym pamiętać przy wyborze ośrodka i kierować się własną wygodą dojazdu na egzamin z miejsca zamieszkania.

Jak się zapisać na egzamin w DORD Legnica?

DORD Legnica prowadzi zapisy na egzaminy w budynku ośrodka, telefonicznie lub przez Internet natomiast coraz więcej kursantów korzysta z zapisów online.

Jakie opłaty za egzamin w DORD Legnica?

Cennik DORD zmienił się 1 kwietnia 2023 dlatego od tego czasu za teoretyczny egzamin na prawo jazdy kat. B trzeba zapłacić 50 zł, a za praktyczny – 200 zł.

Jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy?

Jeśli chcesz zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy kat. B, musisz poznać i zrozumieć zasady ruchu drogowego. Niezbędne informacje możesz otrzymać np. na wykładach w ośrodku szkolenia kierowców.
Możesz także opanować tę wiedzę samodzielnie, np. z pomocą e-booków lub e-kursu ze strony zdamyto.com. To profesjonalne materiały, które zawierają wszystkie informacje niezbędne dla kierowcy. Ponadto są one opatrzone licznymi przykładami, animacjami, a nawet ćwiczeniami! Dzięki temu od razu sprawdzisz, czy dobrze rozumiesz konkretne zasady.
Na stronie są dostępne także testy na prawo jazdy, które zawierają pytania z egzaminu państwowego. Warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć, co Cię czeka.

@grzegorzinstruktor

Znasz dopuszczalne prędkości? To odpowiedz – z jaką prędkością można tu jechać? #naukajazdy #testynaprawojazdy #prawojazdy

♬ oryginalny dźwięk – grzegorzinstruktor – grzegorzinstruktor

Ile trwa egzamin teoretyczny w DORD Legnica?

25 minut.

Jak zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy?

Aby zdać egzamin na prawo jazdy kat. B, należy wykazać się wieloma umiejętnościami. Kandydat na kierowcę powinien nie tylko umieć płynnie i bezpiecznie prowadzić pojazd, ale także parkować, wykonywać manewry, zwracać uwagę na otoczenie, dostosowywać prędkość do panujących warunków.

Ile trwa egzamin praktyczny na prawo jazdy?

Praktyczny egzamin na prawo jazdy może trwać około 40 minut. Jaka jest zdawalność w DORD Legnica. Jakie opinie mają egzaminatorzy?

Czy można zrezygnować z terminu egzaminu bez dodatkowych kosztów?

Z egzaminu na prawo jazdy w DORD Legnica można zrezygnować najpóźniej na 2 dni przed wyznaczonym terminem dlatego nie obawiaj się jeśli nagle musisz przesunąć egzamin.

Jakie pojazdy egzaminacyjne w DORD Legnica?

Pojazdem egzaminacyjnym w DORD Legnica jest Hyundai i20, ale
wszystkie placówki DORD będą mieć tę samą flotę pojazdów od 30.06.2026 roku.

Dlaczego DORD Legnica zamiast WORD Legnica?

Zmiana nazwy z WORD na DORD Legnica była spowodowana połączeniem wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego natomiast w języku potocznym kursanci często nadal używają nazwy WORD Legnica.

Jakie opinie o DORD Legnica?

Warto zapoznać się z opiniami o egzaminatorach i zdawalności w DORD Legnica dlatego dołącz do grupy na facebooku.
Szukaj postów „DORD Legnica opinie” i zapytaj innych kursantów jakie wrażenia mają po egzaminie.