WORD Rzeszow opinie

Egzamin w WORD Rzeszów. Ile się czeka?

Czas oczekiwania na egzamin w WORD Rzeszów zależy od sezonu. Wolne terminy mogą pojawić się w każdej chwili, ponieważ często ktoś rezygnuje. Na egzamin można zapisać się osobiście, przez telefon lub Internet.
Zapisy na egzamin online odbywają się w serwisie Info-car. Aby zarezerwować termin należy wpłacić odpowiednią kwotę na nr konta bankowego ośrodka.

W jaki sposób zdać egzamin?

Osoby podchodzące do egzaminu zastanawiają się, jak zdać każdą z części i na co uważać. Egzamin teoretyczny składa się z kilkudziesięciu pytań zamkniętych. Konieczne jest uzyskanie 68 punktów, aby zdać na 74.
Egzamin praktyczny polega na wykonywaniu zadań. Należy uważać na najczęściej popełniane błędy, jak niezatrzymywanie się na znaku „STOP”.
Dla niektórych osób rozmowa może być pomocna w pozbyciu się stresu, ale czy rozmawiać z egzaminatorem? To zależy od jego charakteru i nastawienia do zdającego.
Dołącz do grupy na facebooku i poznaj wrażenia oraz opinie kursantów ze swojej okolicy.

Rezygnacja z egzaminu

Aby zrezygnować z egzaminu należy złożyć odpowiedni wniosek (druki do pobrania na stronie internetowej WORDu). Konieczne jest, aby zrobić to minimum 2 dni przed wyznaczonym terminem, chyba że przydarzy się sytuacja losowa i dyrektor ośrodka zadecyduje inaczej.
Zwrot pieniędzy na konto bankowe nastąpi po rozpatrzeniu wniosku. Można je także zachować na poczet przyszłego egzaminu.

Instruktor nauki jazdy Grzegorz Wójcik podpowiada co zabrać na egzamin


Pojazdy w WORD Rzeszów

Osoba egzaminowana podczas części praktycznej korzysta z pojazdu udostępnianego przez ośrodek.
Pojazdy można zobaczyć podczas tzw. dnia otwartego organizowanego co jakiś czas. Można także zapoznać się z placem manewrowym i zobaczyć jacy są egzaminatorzy. WORD Rzeszów na swojej stronie internetowej publikuje aktualności, więc można być na bieżąco z wydarzeniami. Tam też sprawdzisz BIP, godziny otwarcia, kontakt do ośrodka, poczytasz o przetargach czy sprawdzisz zdawalność. To ostanie może być pomocne w podjęciu decyzji jaki WORD wybrać. Często osoby sprawdzają także opinie w sieci.

Dojazd do WORD Rzeszów

Dla osób nieznających miasta może być problematyczne to, jak dojechać do WORDu. Najbliżej ośrodka znajduje się przystanek autobusowy Wyzwolenia Word 04.
Nieco dalej – Warszawska Zs. Samoch. 03, Lubelska Kościół 05 i Lubelska Szpital 02.
W pobliżu WORDu biegną ul. Warszawska i aleja Wyzwolenia, gdzie prawdopodobnie przebiegnie trasa egzaminacyjna.