Testy na prawo jazdy 2020

Aktualna na dzień 20.02.2020 oficjalna baza pytań wykorzystywana na egzaminach państwowych na prawo jazdy jest dostępna w testach ZdamyTo. Dokładnie wszystkie pytania jakie możesz spotkać na egzaminie państwowym są poukładane w działach tematycznych (np. Znaki ostrzegawcze). Całą bazę możesz przeglądać dowolną ilość razy od początku do końca, aż uzyskasz 100%, pewności, że żadne pytanie na egzaminie Cię nie zaskoczy. Dostęp do wszystkich pytań to tylko 12 zł za 31 dni.

  • wszystkie identyczne pytania jak na egzaminie państwowym,
  • słowo w słowo to samo, identyczne filmy i zdjęcia,
  • prawidłowe odpowiedzi z uzasadnieniem.

Mobilne Testy na prawo jazdy online

Wybierając testy na prawo jazdy zdamyto masz możliwość na jednym koncie Użytkownika korzystać z dwóch wersji graficznych naszej strony. Jeśli uczysz się do egzaminu na komputerze lub laptopie możesz wybrać wersje zdamyto.com natomiast jeżeli korzystasz z urządzeń mobilnych to wybierz zdamyto.mobi. Wersje graficzną możesz zmieniać dowolnie bez dodatkowego logowania.

Pamiętaj egzamin państwowy będziesz zdawać na komputerze dlatego nawet jeśli zdecydowanie wolisz uczyć się na swoim smartfonie to przed samym egzaminem spróbuj zrobić kilka testów w wersji na PC (komputer osobisty lub laptop).

Testy na prawo jazdy kategoria B

Zawsze aktualna pełna baza pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy kategorii B znajduje się w testach zdamyto. Są to pytania udostępniana przez Ministerstwo na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej. Na bieżąco śledzimy publikacje Ministerstwa i wprowadzamy każde nowe pytanie tego samego dnia jak tylko się pojawi.

Dziś cała baza pytań egzaminacyjnych jest jawna. Ucząc się na zdamyto masz pewność, że żadne pytanie na egzaminie Cię nie zaskoczy.

Testy na prawo jazdy kategoria A

Testy zdamyto zawierają wszystkie pytania dla każdej kategorii prawa jazdy. Jeżeli przygotowujesz się do egzaminu państwowego na kategorie AM, A, A1 lub A2 wybierz nasz pakiet dostępu do testów dla wszystkich kategorii.

Testy na prawo jazdy kategoria C

Jeżeli przygotowujesz się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii C to jesteś we właściwym miejscu. Liczy się dla Ciebie czas, więc ważne to wybrać od razu najlepsze materiały i zdać egzamin za pierwszym razem. W testach zdamyto znajduje się pełna oficjalna baza pytań na prawo jazdy dla kategorii C. Przeglądasz dowolną ilość razy wszystkie pytania po kolei i zdajesz ze spokojem.

Testy na prawo jazdy kategoria D

Jeżeli przygotowujesz się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii D to znalazłeś najlepszy program do skutecznej nauki. Dokładnie wszystkie pytania jakie mogą trafić się na egzaminie przejrzysz dowolną ilość razy.

Testy na prawo jazdy kategoria T

Cała oficjalna baza pytań z egzaminów państwowych na kategorie T znajduje się w testach na prawo jazdy online ZdamyTo.

Co otrzymasz wybierając testy
na prawo jazdy ZdamyTo

  • wszystkie słowo w słowo te same pytania co na egzaminie państwowym,
  • dokładnie takie same filmy i zdjęcia,
  • prawidłowe odpowiedzi z uzasadnieniem,
  • identyczna forma egzaminu jak w twoim word,
  • możliwość skutecznej nauki według działów tematycznych,
  • dostęp do testów w wersji na komputery na zdamyto.com (zdamyto.pl) oraz wersji na urządzenia mobilne na zdamyto.mobi.