Jak zdać w DORD Bolesławiec?

Egzaminatorzy z DORD Bolesławiec. Jakie opinie?

Czy chcesz samodzielnie dojeżdżać do szkoły, pracy lub na uczelnię?
Najpierw zdaj prawko! Teraz możesz to zrobić bez wyjeżdżania do dużego miasta, np. w DORD Bolesławiec. Dowiedz się, jak uzyskać uprawnienia do prowadzenia samochodów kat. B. Poznaj opinie o tym jacy są egzaminatorzy z DORD Bolesławiec.

Jak dojechać do DORD Bolesławiec?

DORD Bolesławiec znajduje się przy ulicy Lubańskiej 71a.

Oto wskazówki dotyczące dojazdu do ośrodka DORD przy ulicy Lubańska 71a w Bolesławcu:

Jeśli jesteś w Bolesławcu i masz zamiar dotrzeć samochodem, rozpocznij trasę na ulicy, na której się znajdujesz, a następnie skręć na ulicę Lubańska. Kontynuuj jazdę na ulicy Lubańska przez około 1,5 km, a ośrodek DORD będzie po prawej stronie przy ulicy Lubańska 71a.

Jeśli poruszasz się pieszo lub rowerem w centrum Bolesławca, udaj się na ulicę Lubańska i kontynuuj jazdę na niej przez około 1,5 km. Ośrodek DORD znajduje się po prawej stronie przy ulicy Lubańska 71a.

Jeśli przyjeżdżasz pociągiem lub autobusem do Bolesławca, z dworca kolejowego lub autobusowego możesz udać się na ulicę Lubańska. Jeśli jedziesz autobusem, możesz zapytać innych pasażerów o przystanek w pobliżu ulicy Lubańska 71a, aby wiedzieć, kiedy wysiąść.

Gdzie najłatwiej zdać egzamin w okolicy DORD Bolesławiec?

W pobliżu DORD Bolesławiec znajdują się np. DORD Lubin i Lubań. To ośrodki w miastach o podobnej wielkości. Panuje tam podobny ruch, a więc zdawanie egzaminu nie jest ani trudniejsze, ani łatwiejsze. Wybierając miejsce w którym chcesz zdawać egzamin kieruj się wygodą dojazdu lub wybierz miasto, które znasz lepiej.

Jak się zapisać na egzamin w DORD Bolesławiec?

DORD Bolesławiec prowadzi zapisy na egzamin praktyczny i teoretyczny telefonicznie oraz przez Internet. Można także umówić się na test osobiście w ośrodku.

Jakie opłaty za egzamin w DORD Bolesławiec?

Cennik DORD Bolesławiec wygląda tak jak w pozostałych ośrodkach. Od 1 kwietnia 2023 trzeba zapłacić 50 zł za egzamin teoretyczny i 200 zł za egzamin praktyczny. Łącznie 250 zł.

@grzegorzinstruktor

Te dwa znaki drogowe mylą się Wam na potęgę! Pytanie z testów na prawo jazdy! #testynaprawojazdy #naukajazdy #prawko #tipy

♬ oryginalny dźwięk – grzegorzinstruktor – grzegorzinstruktor

Jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy?

Aby zdać test na prawo jazdy kat. B, najpierw zdobądź potrzebną wiedzę. Uzyskasz ją na wykładach w ośrodku szkolenia kierowców. Niezbędne informacje znajdziesz także np. w e-kursie i w e-bookach ze strony zdamyto.com.
To profesjonalne materiały, które pomogą Ci się poznać zasady ruchu drogowego. Znajdziesz w nich nie tylko przepisy, ale także animacje z sytuacjami na drodze i ćwiczenia. Dzięki temu od razu wykorzystasz i sprawdzisz swoją wiedzę!

Ile trwa egzamin teoretyczny w DORD Bolesławiec?

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy kat. B trwa 25 minut.

Jak zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy?

Aby móc zdać egzamin praktyczny w DORD Bolesławiec, trzeba odbyć 30 godzin tzw. jazd samochodem pod okiem instruktora.

Ile trwa egzamin praktyczny na prawo jazdy?

W DORD Bolesławiec egzamin praktyczny na prawo jazdy kat. B trwa min. niż 40 minut. Jeśli wykonasz wszystkie zadania w 25 minut, egzaminator może zakończyć test.

Czy można zrezygnować z terminu egzaminu bez dodatkowych kosztów?

Możesz zrezygnować z egzaminu najpóźniej na 2 dni przed jego rozpoczęciem. W tym celu złóż stosowny wniosek w ośrodku osobiście lub prześlij go e-mailem.

Jakie pojazdy egzaminacyjne w DORD Bolesławiec?

Wszystkie placówki DORD w województwie dolnośląskim będą mieć jednolitą flotę pojazdów od 30.06.2026 roku.

Dlaczego DORD Bolesławiec zamiast WORD Bolesławiec?

Nazwa została zmieniona po połączeniu wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego w jedną instytucję.

Jakie opinie o DORD Bolesławiec?

Opinie o egzaminach i egzaminatorach w DORD Bolesławiec znajdziesz na grupach w portalach społecznościowych.

Tam możesz również zapytać np. o trasy pokonywane podczas egzaminu, aby móc się z nimi zapoznać przed testem.

Dołącz do największej w Polsce grupy kursantów i poznaj ludzi, którzy zdawali lub właśnie zdają egzamin w tym samym mieście co Ty. Po dołączeniu do grupy możesz zapytać jacy są egzaminatorzy z DORD Bolesławiec.