Marywilska, Kupiecka

>
<
Skala: + -
Obrót: °

Trudność: (Średnio: 3.2)

Porady do skrzyżowania

Komentarzy: 2 Do komentarzy
Widok na ul. Kupiecką.

Widok na ul. Kupiecką.

Widoczny znak D-3 "droga jednokierunkowa".
Widok na ul. Kupiecką.

Widok na ul. Kupiecką.

Widoczny znak D-3 "droga jednokierunkowa".
Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowania

Animacja: skrzyżowanie Marywilska - Kupiecka

Jadąc ul. Kupiecką zauważymy zakaz skrętu w lewo – wiemy, że dotyczy on najbliższej jezdni na najbliższym skrzyżowaniu i że zabronione jest również zawracanie w tym miejscu.
Przy poleceniu jazdy w lewo pojedziemy pierwsze skrzyżowanie prosto wykonując obowiązkowe zatrzymanie przed linią obowiązkowego zatrzymania, ustąpimy pierwszeństwa pojazdom na drodze poprzecznej, wjedziemy w oznakowaną jako podporządkowana łącznicę dróg, pojedziemy do jazdy w lewo blisko wysepki w ramach nie utrudniania ruchu innym pojazdom, ustąpimy pierwszeństwa zbliżającym się pojazdom z lewej (jeden pas) i z prawej (dwa pasy).
Zakończymy skręcanie przy domyślnym dalszym kierunku jazdy na wprost na stosownym do tego pasie czyli wg znaku pionowego F-10 – lewym.
Zauważymy obszary wyłączone z ruchu, wysepki i znaki C-9 zobowiązujące do objeżdżania ich z prawej strony.
Jadąc w prawo poprzez pas włączania = zauważając zwiększony odstęp między pojazdami: dopasujemy prędkość do pojazdów na sąsiednim pasie ruchu, będziemy zmieniać pas wjeżdżając blisko za zderzakiem ostatniego pojazdu.
Przy braku pewności pozostawać będziemy na początku pasa włączania, wolno jadąc oczekujemy na możliwość przyspieszenia i zmiany pasa ruchu.
Dokonamy tego w miejscu linii przerywanej
Twoja przegladarka nie obsluguje Flash!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka