E-podręcznik dla kursanta na prawo jazdy

ZdamyTo E-podręcznik kat. B

Idealny podręcznik dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii B. Wiedza podana w pigułce umożliwia skuteczną naukę oraz szybką powtórkę wiedzy zdobytej na wykładach w ośrodku szkolenia kierowców. Każdy dział tematyczny podręcznika zawiera zestaw pytań z egzaminów państwowych. Odpowiedzi do pytań mają swoje uzasadnienia na podstawie prawa o ruchu drogowym, zasad pierwszej pomocy lub rozporządzeniu o znakach drogowych.

W książce zestawy pytań z egzaminu państwowego z uzasadnieniem odpowiedzi!

ZdamyTo E-podręcznik kat. A

Idealny podręcznik dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii A. Wiedza podana w pigułce umożliwia skuteczną naukę oraz szybką powtórkę wiedzy zdobytej na wykładach w ośrodku szkolenia kierowców. Każdy dział tematyczny podręcznika zawiera zestaw pytań z egzaminów państwowych. Odpowiedzi do pytań mają swoje uzasadnienia na podstawie prawa o ruchu drogowym, zasad pierwszej pomocy lub rozporządzeniu o znakach drogowych.

W książce zestawy pytań z egzaminu państwowego z uzasadnieniem odpowiedzi!

ZdamyTo E-podręcznik kat. C, D

Idealny podręcznik dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii C oraz kategorii D. Wiedza podana w pigułce umożliwia skuteczną naukę oraz szybką powtórkę wiedzy zdobytej na wykładach w ośrodku szkolenia kierowców. Każdy dział tematyczny podręcznika zawiera zestaw pytań z egzaminów państwowych. Odpowiedzi do pytań mają swoje uzasadnienia na podstawie prawa o ruchu drogowym, zasad pierwszej pomocy lub rozporządzeniu o znakach drogowych

W książce zestawy pytań z egzaminu państwowego z uzasadnieniem odpowiedzi!

ZdamyTo E-podręcznik kat. T

Idealny podręcznik dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii T. Wiedza podana w pigułce umożliwia skuteczną naukę oraz szybką powtórkę wiedzy zdobytej na wykładach w ośrodku szkolenia kierowców. Każdy dział tematyczny podręcznika zawiera zestaw pytań z egzaminów państwowych. Odpowiedzi do pytań mają swoje uzasadnienia na podstawie prawa o ruchu drogowym, zasad pierwszej pomocy lub rozporządzeniu o znakach drogowych.

W książce zestawy pytań z egzaminu państwowego z uzasadnieniem odpowiedzi!

Znaki drogowe w pytaniach i odpowiedziach

To interesująca pozycja pozwalająca na zapoznanie się z najważniejszymi znakami drogowymi.