Hallera

>
<
Skala: + -
Obrót: °

Trudność: (Średnio: 3.7)

 • Ulica Hallera jest raczej spokojna :) głównie L-ki to jeżdżą... najważniejsze w tym miejscu to powstrzymanie stresu i idealne zachowanie się przy znaku STOP

  odpowiedz | zgłoś

  (Średnio: 4.0)

 • dzisiaj zdaaje! z nerwow wklejam tutaj trase na A, moze sie przydac komus

  odpowiedz | zgłoś

  (Średnio: 2.8)

 • a to trasa egzaminacyjna na b1, w odpowiedzi dam jeszcze na kat T dla traktorzystów ;)

 • Na filmiku wyjazd z WORD Częstochowa (przez bramę, nie przez płot ;)) oraz powrót do Ośrodka:  Aby prawidłowo wyjechać z Ośrodka Egzaminacyjnego należy pamiętać o tym aby zatrzymać się przed linią bezwzględnego zatrzymania STOP ( znak P-12). Zmusza nas do tego również znak pionowy B-20 STOP. Po zatrzymaniu możemy wykonać manewr skrętu jezeli nie nie nadjeżdżają pojazdy z lewej i prawej strony. Po wyjechaniu z ośrodka egzaminacyjnego zmuszeni jestesmy znakiem C-2 "nakaz jazdy w prawo za znakiem" do skręcenia własnie w prawo. Pamiętamy że ustepujemy pojazdom z drogi z pierwszeństwem.

  Aby wjechać do Ośrodka Egzaminacyjnego (jadąc od strony najbliższego Ronda) musimy zająć skrajny lewy pas. Zważywszy na znaki P8-b "strzałka kierunkowa do skręcania" i F-10 "kierunki na pasach ruchu" tylko z tego pasa ruchu jest dopuszczalna możliwość wykonania tego manewru. Podczas skręcania ustępujemy pierwszeństwa pojazdom nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku. Proszę również uważać na znaki poziome P-2 "linia pojedyncza ciągła".

  Dowiedz się jak zdać egzamin z jazdy i teorii.

  odpowiedz | zgłoś

  (Średnio: 5.0)

 • Zawracanie na rondzie na ulicy Legionów - jeden z pierwszych manewrów jakie wykonasz podczas jazdy miejskiej na egzaminie  Aby poprawnie zawrócić na tym skrzyżowaniu należy zając pas lewy, lewy kierunkowskaz. Pamiętamy aby ustąpić pierwszeństwa pojazdom znajdującym się na rondzie ponieważ zmuszają nas do tego znak D-2 "koniec drogi z pierwszeństwem" oraz A-7 "ustąp pierwszeństwa". Po zawróceniu możemy zająć zarówno pas lewy jak i prawy. Pamiętamy aby zasygnalizować kierunkowskazem zmianę kierunku jazdy.

  Dowiedz się jak zdać egzamin z jazdy i teorii.

  odpowiedz | zgłoś

  (Średnio: 4.5)

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka