Kontakt

Cześć, jak możemy Ci pomóc?

Szybki kontakt z nami kontakt

Napisz do nas na messenger

Lub napisz do nas na adres

kontakt

adres biura:
Zdamyto.pl Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 23
Zduny 63-760

Często zadawane pytania

  1. Realizacja przelewu przez systemy szybkich płatności on-line
    Wszystkie usługi powinny być akwywne najdalej 5 minut od momentu realizacji płatności. Prosimy zaloguj się na swoje konto, jeśli w sekcji Aktywne usługi nie są  wymienione żadn aktywne usługi prosimy o kontakt, w przeciwnym wypadku dostęp powinien być aktywny.
  2. Realizacja przelewu realizowanego drogą tradycyjną w banku lub na poczcie
    Większość przelewów księguje się najpóźniej następnego dnia (nie licząc sobót i niedziel), niektóre przelewy pocztowe i przelewy wykonane w bankach spółdzielczych księgują się maksymalnie 2 dni. Jeśli więc minęły 2 dni robocze i nadal nie masz dostępu do testów prosimy wysłać potwierdzenie przelewu na maila [email protected] (może być skan lub zdjęcie druku pocztowego) Często przyczyną opóźnienia jest na przykład literówka w tytule przelewu.

Aby filmy wyświetlały się poprawnie proszę pobrać i zainstalować najnowszą przeglądarkę Chrome lub Firefox i z niej korzystać.

Jeśli masz pytania i wątpliwości do niektórych pytań egzaminacyjnych zapraszamy na nasze Forum.

Obecnie wstrzymaliśmy możliwość aktywacji testów SMSem. Jeśli nie masz możliwości wykupić testów przelewem internetowym w swoim banku polecamy zapłacić za dostęp do testów gotówką na poczcie. Tu piszemy jak to zrobić: jak zapłacić za testy w banku lub na poczcie?

Jeśli w systemie płatności elektronicznych nie ma Twojego banku możesz zrobić tradycyjny przelew na konto podane tutaj: konto na które można dokonać przelewu

Nie posiadasz konta bankowego lub dostępu do płatności internetowych
Dostęp można wykupić płacąc gotówką na poczcie. Pamiętaj, aby wykonując przelew pocztowy dokładnie wpisać swój Numer Kursanta (ID) dostępny w zakładce Mój profil, numer kursanta składa się z dwóch liczb oddzielonych znakiem myślnika np. 00-000000.
Przelewów pocztowych można dokonywać na konto podane tutaj: konto na które można dokonać przelewu

Aktywacja dostępu?
Szybka pomoc!
kontakt

Jeśli zapłaciłaś(eś) szybkim przelewem Przelewy24 to dostęp do testów i ekursu powinien aktywować się automatycznie. Sprawdź skrzynkę e-mail zawsze wysyłamy automatycznego maila informującego o aktywacji dostępu.

Wysyłając formularz, akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności Serwisu ZdamyTo.