Zalicz e-kurs ZdamyTo!

Zalicz e-kurs ZdamyTo!

E-kurs ZdamyTo zawiera setki animacji na których omówiono przykładowe sytuacje w ruchu drogowym. Pierwszeństwo na skrzyżowaniach lub zasadę szczególnej ostrożności łatwiej zrozumieć jeśli obejrzysz kilka przykładowych sytuacji.

Wyobraź sobie podręcznik, w którym wiedza ekspertów podana jest przystępnie i ciekawie, który zawiera mnóstwo ruchomych ilustracji, a swoją wiedzę możesz sprawdzać rozwiązując multimedialne ćwiczenia.

Takim "podręcznikiem" jest właśnie e-kurs ZdamyTo!

Przeczytaj podręcznik ZdamyTo!

Przeczytaj podręcznik ZdamyTo!

Podręcznik Zdamyto oferowany w formie ebooka lub drukowanej to zbiór wiedzy z przepisów ruchu drogowego. Książka umożliwia naukę w miejscach bez dostępu do sieci internetowej oraz szybką powtórkę przed egzaminem państwowym.

Przerób po kolei pytania trybem NAUKA

Przerób po kolei pytania trybem NAUKA

Obecnie całą baza pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych jest jawna! Dlatego warto nie tylko rozwiązywać losowe zestawy egzaminacyjne, ale powoli i dokładnie przeczytać po kolei cały zbiór pytań poukładanych według działów tematycznych.

Na Zdamyto.com zawsze jest dostępne pełna aktualna baza pytań egzaminacyjnych.

Przerób po kolei działy trybem  ZALICZENIE

Przerób po kolei działy trybem ZALICZENIE

Zaliczanie działów tematycznych to najskuteczniejsza metoda nauki do egzaminu teoretycznego dostępna tylko na ZdamyTo.

Istotą tej metody jest to, że powtarzasz pytania z wybranego działu do skutku, aż na wszystkie odpowiesz prawidłowo.

Nasza aplikacja w pierwszej kolejności wyświetli Ci pytania z całego działu, a w drugiej próbie tylko te pytania, na które odpowiesz nieprawidłowo za pierwszym razem.

W trzeciej próbie pojawią się już tylko te pytanie na które odpowiesz błędnie w drugiej próbie. Oczywiście możesz zaliczyć cały dział już za pierwszym podejściem.

Rozwiąż co najmniej 100  zestawów egzaminacyjnych

Rozwiąż co najmniej 100 zestawów egzaminacyjnych

Jeśli na wszystkie pytania z każdego działu tematycznego potrafisz odpowiedzieć poprawnie możesz przystąpić do rozwiązywania zestawów egzaminacyjnych. Testy na prawo jazdy ZdamyTo w maksymalnie możliwym stopniu odwzorowują egzamin państwowy w WORD.

Sprawdź statystyki dostępne na ZdamyTo

Sprawdź statystyki dostępne na ZdamyTo

Po zaliczeniu wszystkich pytań według działów tematycznych oraz rozwiązaniu co najmniej 100 zestawów egzaminacyjnych warto przejrzeć statystyki dostępne dla każdego kursanta ZdamyTo.

Pytania, które sprawiały najwięcej trudności z największą ilością błędnych odpowiedzi trzeba przeanalizować ponownie i zapoznać się z uzasadnieniem odpowiedzi.