WORD Rzeszów oraz Przemyśl nabył samochody egzaminacyjne za 1 zł

Ośrodki egzaminowania nie kupiły samochodów, zdecydowały się na wynajem. WORD będzie użytkować samochody płacąc grosz miesięcznie. Koszty ubezpieczenia i serwisu pokrywa dostawca.

WORD zamówił 27 samochodów. 17 będzie jeździć w Rzeszowie, a 10 trafi do Przemyśla.  Za cztery lata dealer otrzyma zaledwie 12,96 zł – mówi Marek Poręba, dyrektor WORD w Rzeszowie.

- Auta takiej samej marki będą kupować szkoły nauki jazdy, które potem w czasie gwarancji będą serwisować je u lokalnych dealerów.

Dla sprzedawcy w takim rejonie jak Podkarpacie oznacza to wzrost sprzedaży konkretnego modelu auta o 100-120 sztuk rocznie – tłumaczy sprzedawca.

 

Od 24 września 12 do końca roku bądź baku zainteresowania egzaminami na Peugeot 207 WORD Rzeszów będzie posiadał 2 grupy samochodów przeznaczonych do egzaminowania na kat B: Hyundai i20 i Peugeot 207.

Na egzamin na Peugeot 2007 można się zapisać do końca 2012 roku.

W przypadku zapisów na teorie i praktykę w tym samym dniu, egzamin możliwy jest tylko na H i20. Jeżeli teoria bądź praktyka jest w innych dniach istnieje możliwość zdawania egzaminu na P 207.

 

Od 16 września  będą możliwe jazdy próbne na H i20 po wcześniejszym zapisaniu w Ośrodku.

od 17 września 2012 na parkingu wewnętrznym WORD przy placu egzaminacyjnym będzie wystawiony h i20 i po uprzednim zgłoszeniu instruktorzy oraz zdający będą mieli możliwość zapoznać sie z nim.

Rozmieszczenie świateł w nowym samochodzie egzaminacyjnym w Rzeszowie i Przemyślu tutaj:

https://www.zdamyto.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=77

 

Znaki i sygnały drogowe

Zasady ruchu drogowego

Manewry i technika jazdy

Obsługa samochodu

Bezpieczeństwo na drodze

Tylko dla motocyklistów

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka