Zdalna nauka na prawo jazdy w 5 dni?

Tak, zdalna nauka zamiast lekcji w OSK, oczywiście należy uściślić, że chodzi o przygotowanie do egzaminu teoretycznego. Zdalne nauczenie to oszczędność i wygoda.
Od kiedy nauka zdalna w szkole nauki jazdy? Nauczanie online nikogo już dziś nie dziwi, ponieważ ta forma edukacji stała powszechna od szkoły podstawowej po uczelnie wyższe. Prawie wszystko załatwisz dziś z domu za pośrednictwem internetu. Formalności w urzędzie, przygotowanie się z części teoretycznej, a także rezerwacja terminu egzaminu państwowego stały się proste. Zdalne kursy na prawo jazdy będą coraz bardziej popularne.
Dlaczego, więc nie wykorzystać tego wygodnego i skutecznego sposobu nauki przygotowując się do egzaminu z teorii na prawo jazdy? Krok po kroku od czego zacząć i jak to zrobić.

Co to jest zdalna nauka?

Nauka zdalna jest to szkolenie prowadzone na odległość np. wideokonferencje lub lekcje online przez dedykowane oprogramowanie do zdalnego nauczania. Co jest potrzebne do zdalnej nauki? Jaki konkretnie sprzęt? Najczęściej wystarczy komputer ze stabilnym połączeniem internetowym. Jeśli chodzi o oprogramowanie do nauki zdalnej to w większości dla uczniów jest ono darmowe, a płatne pakiety są przeznaczone dla osób prowadzących szkolenie.

Jak wybrać idealny pakiet do zdalnej nauki?

Musisz sobie odpowiedzieć na ile potrafisz się samodzielnie zmobilizować się do nauki, ponieważ od tego zależy, która z poniższych opcji jest dla Ciebie. Teoria jest możliwa do opanowania, ale kluczem do sukcesu jest wybór odpowiednich materiałów do nauki.

Złoty Pakiet Zdamyto

W pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów. Zamawiasz pakiet do nauki i pobierasz podręcznik w formie ebooka z dostępem do ekursu, testów online oraz aplikacji mobilnej. Jest to kompletny zestaw materiałów, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny.
Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największego zdyscyplinowania.

Platynowy Pakiet Zdamyto

Zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach do 20 osób. W tej opcji masz już kontakt z instruktorem. Fakt, że nie jest to kontakt tradycyjny w klasie lub salce wykładowej, ale za pośrednictwem kamerki web oraz mikrofonu. To w zupełności wystarcza, aby instruktor pomógł Ci załatwić formalności oraz nakreślił Ci plan nauki, a na koniec sprawdził wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.
Wybierając tą opcję zapłacisz więcej niż korzystając z opcji pierwszej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku uczęszczania na stacjonarne wykłady.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w najdroższym pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko pod siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i widzi, gdzie popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Jeśli zdecydujesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Zdalna nauka. Dlaczego warto korzystać właśnie teraz?

Egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo. Możesz ze spokojem nauczyć się i zdać egzamin państwowy z teorii teraz w okresie zimowo wiosennym, a na część praktyczną zapisać się dopiero latem. Zaliczona teoria nie przepadnie Ci nigdy! Teoria jest prosta i znacznie mniej stresująca niż część praktyczna. Nasz instruktor poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności jakie musisz załatwić, aby przystąpić do egzaminu.
Po zdanym egzaminie teoretycznym pomożemy Ci wybrać najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Twojej okolicy.

Jak zdobyć prawo jazdy? Zdalna nauka i zaliczenie egzaminu.

Wszystko jest znacznie prostsze niż myślisz. Podejmij decyzje! Tak, chcesz mieć prawo jazdy i zacznij od najprostszego pierwszego kroku. Zrób zdjęcie do prawa jazdy! Dalej już Ci we wszystkim pomożemy!
Masz więcej pytań? Zadaj je instruktorowi prowadzącemu lekcje na fb!