WORD Bydgoszcz. Kiedy zapisy?

Egzamin na prawo jazdy składa się z części teoretycznej i praktycznej.
Rezerwacji terminu w WORD Bydgoszcz można dokonać osobiście, przez telefon lub Internet.
Zapisy na egzamin online przeprowadza się za pośrednictwem portalu Info-car. Należy zalogować się na swoje konto, wybrać odpowiednią kategorię i termin oraz wpłacić pieniądze na podany nr konta bankowego.

Dołącz do użytkowników Zdamyto i ćwicz testy na prawo jazdy korzystając z nowych obrazkowych wyjaśnień odpowiedzi.

Na co uważać w trakcie egzaminów?

Egzaminowani często zadają sobie pytanie „jak zdać?”
Egzamin teoretyczny to arkusz z pytaniami zamkniętymi, na które należy udzielić odpowiedzi.
Aby zdać trzeba zdobyć 68 punktów na 74. Z kolei egzamin praktyczny, do którego podchodzi się po zdaniu pierwszej części, polega na wykonywaniu poleceń egzaminatora. Bardzo ważne jest to, aby się skupić i nie spieszyć.
Kandydat ma prawo popełnić jeden błąd przy każdym zadaniu, jednak gdy stwarza on zagrożenie w ruchu drogowym egzaminator ma prawo przerwać egzamin.

Niektórym w zredukowaniu stresu może pomóc rozmowa, więc pojawia się pytanie czy rozmawiać z egzaminatorem? To zależy tak naprawdę od osoby egzaminującej.

Kursanci z Bydgoszczy często zadają pytania jacy są najgorsi egzaminatorzy WORD Bydgoszcz i chcą poznać ich nazwiska. Dołącz do grupy na fb, aby poznać opinie osób zdających w Twoim mieście.

Czym zdajemy egzaminy decydując się na WORD Bydgoszcz?

Pojazdy można zobaczyć w trakcie tzw. dnia otwartego. Wtedy też można sprawdzić jacy egzaminatorzy pracują w danym WORDzie.
Dane na temat różnych wydarzeń można odnaleźć na stronie internetowej ośrodka, gdzie publikuje się na bieżąco aktualności, BIP i przetargi.

Rezygnacja z egzaminu w WORD Bydgoszcz

Rezygnacja z egzaminu jest możliwa, jeśli do wyznaczonego terminu pozostały minimum 2 dni, chyba że dyrektor WORDu podejmie inną decyzję.
Konieczne jest wypełnienie wniosku (druki do pobrania na stronie internetowej ośrodka) i złożenie go w instytucji. Po jego rozpatrzeniu otrzyma się zwrot pieniędzy wpłaconych na konto bankowe WORDu. Pieniądze mogą także zostać zachowane na poczet przyszłego egzaminu.

Jak dojechać do WORD Bydgoszcz?

Aby dojechać do WORD Bydgoszcz najlepiej kierować się na przystanek autobusowy Kamienna – Wyszyńskiego. W pobliżu znajdują się też przystanki: Powstańców Wielkopolskich – Wyszyńskiego, Sułkowskiego – Czerkaska, Dworzec Leśne, Jagiellońska – Łużycka.
Najbliższy przystanek tramwajowy to Bielawy. Można się spodziewać, że w tej okolicy będzie przebiegać trasa egzaminacyjna.
Jeśli nadal zastanawiasz się czy WORD Bydgoszcz to dobry wybór, warto zapoznać się z opiniami innych osób oraz z rankingiem zdawalności.