Egzaminatorzy WORD Kielce. Jakie opinie?

Na egzamin w WORD Kielce można zapisać się osobiście w ośrodku, przez telefon lub Internet. Zapisy na egzamin online są przeprowadzane przy pomocy platformy Info-car. Jednym z wymogów jest wprowadzenie opłaty na odpowiedni nr konta bankowego.
W razie jakichkolwiek problemów zaleca się kontakt mailowy lub telefoniczny z pracownikami ośrodka. Do WORDu można udać się także osobiście, dlatego warto sprawdzić godziny otwarcia są podane na stronie internetowej.

Jeżeli chcesz poznać opinie o egzaminatorach z WORD Kielce dołącz do grupy na fb i poznaj ludzi, którzy nie dawno zdawali egzamin praktyczny! Zapytaj ich czego się obawiać, a może poznasz nawet nazwiska najbardziej wymagających egzaminatorów WORD Kielce. Dowiesz się również ile czeka się na wolne terminy i jaka jest zdawalność.

Jedną z najważniejszych kwestii dla osób decydujących się na ten krok jest to, ile się czeka na egzamin? Czas oczekiwania na egzamin zależy od sezonu. Zdarza się, że termin się zwalnia i wtedy można zapisać się wcześniej. Zanim jednak kandydaci na kierowców zdecydują się na któryś ośrodek sprawdzają opinie na jego temat i ranking zdawalności. Często wybierają ten, który ma opinie łatwiejszego.


Jak zdać egzamin?

Egzamin państwowy składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Jak zdać je obie to jedno z najczęstszych pytań krążących po głowie osób zdających. Egzamin teoretyczny polega na odpowiedzi na pytania.
Aby zdać testy na prawo jazdy trzeba uzyskać 68 punktów na 74. Egzamin praktyczny natomiast polega na wykonywaniu zadań i poleceń egzaminatorów. Na co uważać w trakcie? Najczęściej popełnianymi błędami są: niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej, brak szczególnej ostrożności w pobliżu przejść dla pieszych i ścieżek rowerowych czy nieustępowanie pierwszeństwa przejazdu.

@grzegorzinstruktor

Pytanie z oficjalnej puli egzaminacyjnej. Czy mogę zająć ten pas ruchu Jedno z najtrudniejszych pytań w #testynaprawojazdy #szkolajazdy #prawojazdy #instruktornaukijazdy #naukajazdy #kodeksdrogowy

♬ dźwięk oryginalny – grzegorzinstruktor


Jakie pojazdy w WORD Kielce?

Z pojazdami można zapoznać się w trakcie tzw. dnia otwartego organizowanego co jakiś czas. W trakcie wydarzenia można odbyć próbny egzamin na placu manewrowym oraz zobaczyć jacy egzaminatorzy pracują w danym ośrodku. Informacje na temat różnych wydarzeń, aktualności, BIP i przetargi są umieszczane na stronie internetowej WORDu.


Jak wygląda rezygnacja z egzaminu?

Z egzaminu można zrezygnować, jeśli do wyznaczonej daty pozostały minimum 2 dni – w sytuacjach losowych dyrektor może podjąć inną decyzję.
Należy złożyć odpowiedni wniosek w ośrodku (druki do pobrania znajdują się na stronie internetowej WORDu). Po jego rozpatrzeniu następuje zwrot pieniędzy wpłaconych na konto bankowe ośrodka lub przechodzą one na poczet egzaminu, mającego odbyć się w innym terminie.


Jak dojechać do WORD Kielce?

Niedaleko WORD Kielce znajduje się przystanek autobusowy Domaszowska WORD. Nieco dalej ulokowane zostały przystanki Domaszowska/Poleska, Taylora/Domaszowska i Żniwna.
Trasa egzaminacyjna przebiega w pobliżu ośrodka. Obejmuje pobliskie ulice, jak Domaszowska czy Żniwna.