WORD Rybnik

Egzaminatorzy z WORD Rybnik opinie

Zapisy na egzamin w WORD Rybnik odbywają się osobiście w ośrodku (godziny otwarcia można sprawdzić na stronie internetowej), przez telefon lub Internet. Zapisy na egzamin online odbywają się poprzez serwis Info-car.
W celu ich dopełnienia konieczne jest wpłacenie odpowiedniej kwoty na podany nr konta bankowego. W razie problemów zaleca się kontakt z pracownikami ośrodka – mailowy bądź telefoniczny. Wszystkie dane są dostępne na stronie internetowej, gdzie pojawiają się także aktualności, przetargi i BIP.


Jak wygląda egzamin na prawo jazdy i na co uważać?

Egzamin państwowy składa się z części teoretycznej, czyli testów na prawo jazdy i praktycznej. Aby zdać egzamin teoretyczny należy uzyskać 68 punktów na 74 odpowiadając na przygotowane pytania. Egzamin praktyczny natomiast polega na wykonywaniu zadań podczas jazdy trasą egzaminacyjną.
Należy uważać na najczęściej popełniane błędy, jak na przykład nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, nieuważanie przy przejściach dla pieszych i ścieżkach rowerowych czy niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Czy rozmawiać z egzaminatorem w trakcie? To zależy od niego, nie każdy jest skory do rozmów.
To czym zdajemy egzamin praktyczny jest jednym z najczęściej zadawanych sobie przez kursantów pytań.
WORD Rybnik oferuje pojazdy kandydatom podchodzącym do egzaminu na prawo jazdy w różnych kategoriach.
Dobrym pomysłem jest wzięciu udziału w tzw. dniu otwartym organizowanym co jakiś czas. Można wtedy podejść do próbnego egzaminu na placu manewrowym i zobaczyć jacy są egzaminatorzy pracujący w ośrodku.

Jak zrezygnować z egzaminu w WORD Rybnik?

Aby złożyć rezygnację z egzaminu należy dostarczyć do ośrodka odpowiedni wniosek (druki do pobrania znajdują się na stronie internetowej). Jest to możliwe tylko, gdy do wyznaczonego terminu pozostały minimum 2 dni, chyba że dyrektor WORDu zadecyduje inaczej.
Po rozpatrzeniu pisma następuje zwrot pieniędzy wpłaconych na konto bankowe ośrodka. Kwotę tę można także zachować na poczet egzaminu w innym terminie.

WORD Rybnik – jak dojechać?

Dojazd do WORD Rybnik jest możliwy komunikacją miejską. Najbliżej znajduje się przystanek autobusowy Rybnicka Kuźnia Boisko. Nieco dalej są także przystanki Rybnik Wielopole Wiadukt i Rybnik Golejów Górka.

WORD Rybnik egzaminatorzy

Szukasz opinii o egzaminatorach w WORD Rybnik? Zapytaj kursantów ze swojego miasta u kogo zdawali. Dołącz do największej grupy na fecebooku w której osoby zdające egzamin praktyczny dzielą się swoimi wrażeniami.