Porady dla tego Ośrodka

Animacja: Szlag bursztynowy - Częstochowska- Nowy Świat

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaSkrzyżowanie o ruchu okrężnym - oznakowane znakiem C-12 łącznie ze znakiem A-7... zobacz animację ruchu pojazdów na tym skrzyżowaniu!

Animacja: Warzawska-Niemojowskach-Rogozińskiego

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaDojeżdżamy do skrzyżowania, gdzie nie można pojechać na wprost... zobacz animację ruchu pojazdów!

Żwirki i Wigury / Niemojowskich - zobacz skrzyżowanie

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaSkrzyżowanie ze zmianą kierunku drogi z pierwszeństwem przejazdu - kto będzie miał pierwszeństwo, a kto przejedzie ostatni?

Zobacz skrzyżowanie: Łódzka/Szlak Bursztynowy

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaSkrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, bezkolizyjną - zobacz.

Skrzyżowanie: Łódzka / Warszawska

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaZobacz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną - ulicy Warszawskiej - prowadzącej do WORD i Łódzkiej. 

Warszawska - Sikorskiego - zobacz

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaZobacz skrzyżowanie znajdujące się w niedalekiej odległości od WORDu... jest to ruchliwe skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną.

Porady / komentarze instruktora

Widok od ul. Rzemieśliniczej

Widok od ul. Rzemieśliniczej Z prawego pasa ulicy Rzemieśliczej jazda dozwolona jest tylko w prawo natomiast z lewego pasa ruchu możemy jechać zarówno w lewo jak i w prawo. 

Widoczny znak STOP oraz znak "nakaz jazdy w prawo lub w lewo"

Widoczny znak STOP oraz znak "nakaz jazdy w prawo lub w lewo" Nakaz jazdy w prawo lub w lewo obowiązuje kierującego do jazdy w prawo lub w lewo na skrzyżowaniu za znakiem. 

Widok od ul. Ułańskiej w stronę ul. Bankowej

Widok od ul. Ułańskiej w stronę ul. BankowejNa zdjęciu widoczne znaki D-6 z tabliczką T-27, która wskazuję, że przejście dla pieszych jest szczególnie uczęszczane przez dzieci...

A-7 "ustąp pierwszeństwa" od strony ul. Pułaskiego

A-7 "ustąp pierwszeństwa" od strony ul. PułaskiegoNa zdjęciu wlot z drogi podporządkowanej ul. Pułaskiego na ul. Ułańską

Znak A-7 "ustąp pierwszeństwa"

Znak A-7 "ustąp pierwszeństwa" Wlot na ulicę Warszawską z podporządkowanej ul. Winiarskiej. 

Powierzchnia wyłączona z ruchu - oznakowanie poziome P-21

Powierzchnia wyłączona z ruchu - oznakowanie poziome P-21Na zdjęciu widoczna powierzchnia wyłączona z ruchu na placu Jana Pawła II 

Plac Św. Józefa

Plac Św. JózefaNa zdjęciu widok na plac Św. Józefa oraz miejsca parkingowe. 

Wlot od ul. Skarszewskiej

Wlot od ul. SkarszewskiejNa zdjęciu po prawej widoczny znak A-7 "ustąp pierwszeństwa" 

Ulica Skarszewska jest drogą z pierwszeństwem przejazdu

Ulica Skarszewska jest drogą z pierwszeństwem przejazduSkrzyżowanie trójwlotowe ul. Skarszewskiej z ul. Topolową

Znak A-17 "Dzieci"

Znak A-17 "Dzieci" Znak A-17 "Dzieci"  ostrzega o miejscu na drodze szczególnie uczęszczanym przez dzieci lub o bliskości takiego miejsca.

Animacja: Szlag bursztynowy - Częstochowska- Nowy Świat

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaSkrzyżowanie o ruchu okrężnym - oznakowane znakiem C-12 łącznie ze znakiem A-7.Każdy wjeżdżający ustępuje pierwszeństwa pojazdom w ruchu okrężnym - niezależni...

Animacja: Warzawska-Niemojowskach-Rogozińskiego

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaDojeżdżamy do skrzyżowania, gdzie nie można pojechać na wprost - jest to domyślny kierunek jazdy na egzaminie - trzeba w takiej sytuacji zapytać pana e...