Jak pobrać nowe pytania? Aktualizacja bazy 6.12.2021

W związku ze zmianami w przepisach, które weszły w czerwcu z pewnością można było się spodziewać rozszerzenia w bazie egzaminacyjnej. Poprzednio pisaliśmy już o edytowaniu pytań dotyczących prędkości w obszarze zabudowanym. Aktualnie większa modyfikacja dotyczy m.in. pieszych na przejściach czy ruchu hulajnóg. Oczywiście wszystkie pytania są już dostępne w testach ZdamyTo zarówno na portalu jak i w aplikacji. Jak pobrać nowe pytania w aplikacji na smartfona? Aktualizacja bazy 6.12.2021 jest już gotowa do pobrania.

Jak pobrać aktualne pytania na swój telefon?

Przede wszystkim sprawdź jaką masz datę bazy pytań w swojej aplikacji. Data jest widoczna w ustawieniach, u góry. Bez wątpienia najnowsza baza jest datowana na grudzień 2021 roku. Nowa wersja aplikacji powinna pokazać się w sklepie Google Play. Istotnie pytań jest więcej. W działach tematycznych na Zdamyto.com jest już dostępnych 188 nowych pytań dla kategorii B!

Jak szybko zaktualizować bazę w aplikacji Zdamyto? 

Jak pobrać nowe pytania? W testach online baza aktualizuje się automatycznie i nic nie musisz robić. Jeśli korzystasz z naszej aplikacji, to po zaktualizowaniu jej do najnowszej wersji (PROD.1209; 129) należy nowe pytania pobrać na smartfon. Jeżeli nie widzisz automatycznej aktualizacji wystarczy zastosować poniższą metodę.

1) Prosimy wejść do USTAWIENIA – zakładka na pierwszej stronie;
2) Odszukać pole na wpisanie kodu serwisowego;
3) Wpisać kod 8889999 w celu odblokowania działania kodów;
4) Następnie wpisać kod 2001122 ;
5) Wejść w PROFIL i kliknąć ODŚWIEŻ – powinna wymusić pobieranie od nowa.

Jakie są nowe pytania? Czy będą trudne? 

Większość nowych pytań nie jest trudnych. Zamieściliśmy tutaj kilka przykładów. Jeśli chcesz porozmawiać z naszym instruktorem o nowych pytaniach to zapraszamy Cię do grupy na fb.

Jak sprawdzić aktualną wersję aplikacji Zdamyto?

W głównym oknie aplikacji należy wybrać opcję (kafelek) ustawienia – ukaże się wtedy strona pokazująca najważniejsze informacje o aplikacji – takie jak wersja, czy aktualnie używana wersja bazy pytań.

Wersja aplikacji, która zawiera najnowsze pytania będzie oznaczona kodem: 129 oraz „nazwą” PROD.1209.