Bojowników o Wolność i Demokrację, Mieszka I

>
<
Skala: + -
Obrót: °

Trudność: (Średnio: 4.5)

 • teraz jest tu rondo i wszystko sie zmienilo na lepsze, musieli to w koncu zmienic, to bylo przegiecie takie skrzyzowanie przy ZORD

  odpowiedz | zgłoś

  (Średnio: 5.0)

 • Przejazd przez skrzyżowanie ulic Mieszka I i BOWiD  Jest to skrzyżowanie z ruchem okrężnym oznaczonym znakami A-7 i C-12. Przed wjazdem na skrzyżowanie należy ustąpić pierwszeństwa pojazdom, które poruszają się po nim z lewej strony. Zatrzymanie w celu ustąpienia powinno odbywać się przed linią złożoną z trójkątów P-13.
  Uwaga jadąc na rondzie na wprost (jak na filmie) trzeba jechać blisko prawej krawędzi. Niewłaściwe zajęcie prawego pasa ruchu na rondzie powoduje, że będziemy zajmować dwa pasy ruchu, a więc nie właściwie wykonanie zadanie egzaminacyjne. Przed zjazdem z ronda sygnalizujemy zjazd prawym kierunkowskazem na wysokości zjazdu wcześniej.

  Dowiedz się jak zdać egzamin z jazdy i teorii.

  odpowiedz | zgłoś

  (Średnio: 5.0)

 • Skręt w lewo na skrzyżowaniu ulic Mieszka I i BOWiD  Przed wykonaniem manewru skrętu w lewo na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym (skrzyżowanie oznakowane znakami A-7 i C-12) należy zająć lewy pas ruchu. Przed wjazdem na skrzyżowanie należy ustąpić pierwszeństwa pojazdom poruszającym się po nim.
  Zatrzymanie w celu ustąpienia powinno odbywać się przed linią złożoną z trójkątów P-13.

  Następnie kontynuujemy jazdę zajmując wewnętrzny pas ruchu. Przed zjazdem z ronda (3 zjazd) należy zmienić pas ruchu za zewnętrzny. Manewr zmianę pasa ruchu wykonujemy mniej więcej na wysokości zjazdu, który jest przed naszym (jeden zjazd wcześniej, 2 zjazd). Opuszczając skrzyżowanie zajmujemy prawy pas ruchu.

  Dowiedz się jak zdać egzamin z jazdy i teorii.

  odpowiedz | zgłoś

  (Średnio: 5.0)

 • Zawracanie na skrzyżowaniu ulic Mieszka I i BOWiD  Przed wykonaniem manewru skrętu w lewo na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym (skrzyżowanie oznakowane znakami A-7 i C-12) należy zająć lewy pas ruchu. Przed wjazdem na skrzyżowanie należy ustąpić pierwszeństwa pojazdom poruszającym się po nim. Zatrzymanie w celu ustąpienia powinno odbywać się przed linią złożoną z trójkątów P-13.

  Następnie kontynuujemy jazdę zajmując wewnętrzny pas ruchu. Przed zjazdem z ronda (4 zjazd) należy zmienić pas ruchu za zewnętrzny. Manewr zmianę pasa ruchu wykonujemy mniej więcej na wysokości zjazdu, który jest przed naszym (jeden zjazd wcześniej, 3 zjazd). Opuszczając skrzyżowanie zajmujemy prawy pas ruchu.

  Dowiedz się jak zdać egzamin z jazdy i teorii.

  odpowiedz | zgłoś

  (Średnio: 5.0)

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka