Kodeks z lektorem

Wszyscy instruktorzy nauki jazdy polecają przynajmniej raz przeczytać ze zrozumieniem kodeks drogowy. Jeżeli więc zaczynasz właśnie przygodę z prawem jazdy to jesteś w odpowiednim miejscu.

Kodeks drogowy to popularna nazwa dla ustawy "Prawo o ruchu drogowym". Jest to jedna z najważniejszych ustaw regulujących przepisy i zasady uczestników ruchu drogowego w Polsce. Uzasadnienie dla większości pytań egzaminacyjnych znajdziesz właśnie w Kodeksie.

sprawdź teraz

Wygodna nauka przepisów

Tylko ZdamyTo umożliwia pełne zapoznanie się z treścią kodeksu nawet gdy nie masz siły czy ochoty na czytanie.
Zasiądź w swoim ulubionym fotelu i uruchom lektora.

Aktualne przepisy

Ucząc się z kodeksu zdamyto masz gwarancję, że wszystkie zmiany w przepisach zostaną zaktualizowane w przeciągu 24h. Nie musisz martwić się i zastanawiać czy kodeks jest aktualny jak ma to miejsce podczas korzystania z materiałów drukowanych.

oszczędność czasu i pieniędzy

Za papierowe wydanie Kodeksu zapłacisz od 10 do 15 zł. Czy posłuży Ci on na zawsze? Oczywiście, że nie ponieważ przepisy często i dynamicznie się zmieniają. Kodeks online gwarantuje najszybsze aktualizacje, jest tańszy oraz zdecydowanie bardziej ekologiczny, a dostęp do niego możesz zapewnić sobie w ciągu kilku minut, nie odchodząc od komputera.

Skuteczna nauka ze słuchu

Przeczytanie w skupieniu ponad 300 stron artykułów i paragrafów dotyczących prawa w ruchu drogowym może być nie lada wyzwaniem. Tylko na ZdamyTo kodeks online jest wzbogacony o lektora, który przeczyta go na głos za Ciebie.
Czytaj i słuchaj jednocześnie, a nauka i zapamiętywanie przeczytanej treści stanie o wiele skuteczniejsze!

Łatwość w obsłudze

Prosta obsługa kodeksu ZdamyTo z lektorem zapewni Ci przyjemny i nowoczesny sposób nauki, zdecydowanie inny niż wertowanie kartek i przeskakiwanie do spisu treści w tradycyjnym kodeksie papierowym.

Pełny dostęp za 7


Jedyny aktualny kodeks czytany przez lektora.
Czytaj i słuchaj to dwukrotnie zwiększysz skuteczność zapamiętywania.

kup teraz

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka