Re: Wasze pomysły na ZdamyTo.pl (4 sty 2015, o 15:28)

tomi tomek
czy będzie u Was ekurs na kat A do kwietnia? Bo chciałem na wiosne prawko na motocykl zacząć robić ;)

Re: Wasze pomysły na ZdamyTo.pl (10 lut 2015, o 10:55)

Awatar użytkownika
ZdamyTo.pl
Administrator
tomi tomek pisze:czy będzie u Was ekurs na kat A do kwietnia? Bo chciałem na wiosne prawko na motocykl zacząć robić ;)

nasz kurs na kat A powinien wystartować w maju/czerwcu 2015 :)

Re: Wasze pomysły na ZdamyTo.pl (25 mar 2015, o 13:13)

Awatar użytkownika
ZdamyTo_U1188
@Marcin
tryb egzaminu służy do sprawdzanie wiedzy ;) natomiast do nauki zawsze polecamy Wam naukę działami którą opisujemy tutaj: http://www.zdamyto.com/b/zdamyto/71
Tysięce kursantów, którzy uczyli się polecanym przez nas sposobem zdawało za pierwszym razem dowodząc skuteczności proponowanej przez nas metody.

W trybie egzaminu system losuje jeden z kilku tysięcy zestawów i może się tak zdarzyć że trafisz czasem to samo pytanie.

W naszych testach nie ma błędów jeśli masz wątpliwości dotyczące jakiś pytań zapraszamy do tego wątku: viewtopic.php?f=5&t=139&p=9482#p9482 Możesz tam zadawać pytania, ale warto też przejrzeć cały wątek i poczytać wyjaśnienia do wielu ciekawych pytań.
Co do pierwszej pomocy to być może pytania są podobne do siebie. Jednak nasi kursanci nie zgłaszali nigdy zastrzeżeń do tego tematu i na samym egzaminie państwowym raczej ten dział wspominany jest przez większość kursantów za łatwy.

Re: Wasze pomysły na ZdamyTo.pl (9 kwie 2015, o 13:53)

Awatar użytkownika
blackwidow##
Fajnie gdyby była opcja wykupienia pakietu wszystko w zdamyto za pomocą telefonu, co by znacznie ułatwiło sprawę kursantom

Re: Wasze pomysły na ZdamyTo.pl (8 maja 2015, o 07:43)

kasia0504
Moim zdaniem fajną opcją byłoby możliwość zapisywania pytań. Trochę mi tego brakuje, ze nie mogę wrócić do tych najbardziej problematycznych.

Re: Wasze pomysły na ZdamyTo.pl (8 maja 2015, o 20:52)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
kasia0504 pisze:Moim zdaniem fajną opcją byłoby możliwość zapisywania pytań. Trochę mi tego brakuje, ze nie mogę wrócić do tych najbardziej problematycznych.

Masz statystyki rozwiazanych testow w swoim panelu o ile pamietam. Na pewno twoj instruktor ma statystylki dotyczace testow ktore rozwiazujesz, najbardziej problematycznych pytan / dzialow... Tylko
a/ musi miec u nas konto
b/ musisz byc podpieta do swojego osk w naszym systemie
c/ instruktor musi chciec

Zdamyto to system z ogromnymi mozliwosciami, ale malo kto wie ze sa - bo malo komu chce sie zajrzec do zakladki Dla OSK. :)

:)

Re: Wasze pomysły na ZdamyTo.pl (11 maja 2015, o 18:19)

Awatar użytkownika
blackwidow##
Bez obrazy ale jak weszłam teraz na tą stronę interfejs tak daje po oczach że aż nie chce się siedzieć, a co dopiero uczyć , ale co ja tam mogę wiedzieć

Re: Wasze pomysły na ZdamyTo.pl (11 maja 2015, o 21:49)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
ώαl ṡïę τø јεṡτ ṃóј Śώïατ pisze:Bez obrazy ale jak weszłam teraz na tą stronę interfejs tak daje po oczach że aż nie chce się siedzieć, a co dopiero uczyć , ale co ja tam mogę wiedzieć

Interfejs programow na nauki nie zmienil sie. ale dzieki za uwagę!

Re: Wasze pomysły na ZdamyTo.pl (25 maja 2015, o 08:32)

Anna555
Kodeks z lektorem powinno się doać odsłuchać cały, a nie bezsensownie po jednym artykule!!1

Re: Wasze pomysły na ZdamyTo.pl (25 maja 2015, o 11:23)

Martyna Dubiel
Jutro mam testy i strasznie się boje pomimo tego że cały swój czas poświęcam im, ze stresu to już mi wogóle nie idą :(