DOSZKALANIE - gdzie - gdy zdaję po raz drugi ?!!! (14 paź 2014, o 15:18)

anadabro
Jestem w trakcie egzaminów na A i B po utracie prawa jazdy za przekroczone 24 pkt Autem.
Za pierwszym razem ("karengo" egzaminu) nie zdałam teorii, co poskutkowało ostatecznym cofnięciem uprawnień.
Teraz zdałam teorię (w drugim "karnym" podejściu) i czeka mnie Praktyka. Z autem (praktyka na kat. B) powinnam sobie poradzić. Jednak chcę 1 g. poćwiczyć manewrówkę pod okiem instruktora - a na motorze nie mam dużej praktyki; kilka lat nie korzystałam z uprawnień. Chciałam wykupić kilka jazd doszkalających i ... zaczęły się "schody".
Ośrodek szkoleń odesłał mnie do WORD-u a WORD - do Ośrodka Szkoleń. W obu instytucjach specjaliści twierdzą, że prawnie nie mają możliwości udzielić mi lekcji.
Czy to nie paranoja? Przecież (chyba) postępuję odpowiedzialnie - chcąc się przygotować - nie tylko do egzaminu - ale i do bezpiecznego użytkowania dróg.
GDZIE MOŻNA się Doszkolić w mojej sytuacji? (Lublin)

Re: DOSZKALANIE - gdzie - gdy zdaję po raz drugi ?!!! (22 lis 2016, o 09:01)

Adrent_U641589
Dodatkowe godziny można wykupić u instruktora w ośrodku szkolenia kierowców, może spróbuj zapytać się kilku, ja znam tylko http://www.szkolenia-jastrzab.pl/ mają swoją stronkę, mają tam do wykupienia godziny.