Re: Czy dokupić jazdy na dzień egzaminu? (12 lis 2012, o 19:35)

Mac
lucynka pisze:ja sobie egzamin ustawilam za 4tygodnie ale na 9 wiec mnie ten problem chyba nie dotyczy bo o 7 to nie bede jeszcze cwiczyc rano :D

no chyba dzien przed wystarczy, byle nie wiecej niz dwa dni bez jazdy przed samym egzaminem, takie jest moje zdanie

Re: Czy dokupić jazdy na dzień egzaminu? (3 gru 2012, o 10:56)

Mac
ja na 90% tak, tym bardziej ze juz mam obiecana zniżke, i chyba tez zabieram instruktora na egzamin wiec od razu pojedziemy pod worda
wydaje mi sie ze taka powtorka moze byc na wage zlota

Re: Czy dokupić jazdy na dzień egzaminu? (5 gru 2012, o 10:16)

Awatar użytkownika
Rhiannon
Moim zdaniem na dzień egzaminu nie, ale dzień wcześniej jak najbardziej. Parę manewrów na placu, a potem objazdówka i wszystkie zadania w mieście.

Re: Czy dokupić jazdy na dzień egzaminu? (6 gru 2012, o 10:32)

Kadabra
Rhiannon pisze: i wszystkie zadania w mieście.

podpisuje sie pod tym rekami i nogami, bo 100 razy pewniej sie jezdzi z pewnoscia siebie ze jak za chwile egz każe zaparkowac to sie nie .... w gacie ;)

Re: Czy dokupić jazdy na dzień egzaminu? (6 gru 2012, o 14:14)

dex
napewno pomyłką jest jak kończysz ustawowe 30h jazdy. Idziesz zapisac sie na egzam a tu najblizszy wolny termin za 3tygodnie. Wtedy w miedzyczasie napewno warto dokupic pare godzin.

Re: Czy dokupić jazdy na dzień egzaminu? (7 gru 2012, o 13:44)

Anna Pawłowicz
W moim OSK mają bardzo dobrą strategię, ponieważ zapisują kursanta na egzamin po wyjechaniu ok. 20h, w ten sposób kursant kończy kurs na kilka dni przed egzaminem, a w dzień egzaminu jeszcze dają 2h gratis, żeby powtórzyć sobie to i owo.

Re: Czy dokupić jazdy na dzień egzaminu? (7 gru 2012, o 14:59)

Puenta
Anna Pawłowicz pisze:W moim OSK mają bardzo dobrą strategię

czy to jest do konca zgodne z przepisami :?: ;) zeby byc zapisany na egz trzeba ukonczyc kurs przeciez

Re: Czy dokupić jazdy na dzień egzaminu? (7 gru 2012, o 20:51)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
Anna Pawłowicz pisze:W moim OSK mają bardzo dobrą strategię, ponieważ zapisują kursanta na egzamin po wyjechaniu ok. 20h, w ten sposób kursant kończy kurs na kilka dni przed egzaminem, a w dzień egzaminu jeszcze dają 2h gratis, żeby powtórzyć sobie to i owo.

hmmm zastanówmy się czy tak można ;)
...i idziesz do word niedoszkolona, a tam okazuje sie ze egzamin masz jutro lub za kilka dni. takie przypadki zdarzają sie od czasu do czasu :) i co z pozostalymi 10 godzinami? :)

Re: Czy dokupić jazdy na dzień egzaminu? (7 gru 2012, o 23:23)

Awatar użytkownika
Rhiannon
Anna Pawłowicz pisze:W moim OSK mają bardzo dobrą strategię, ponieważ zapisują kursanta na egzamin po wyjechaniu ok. 20h, w ten sposób kursant kończy kurs na kilka dni przed egzaminem, a w dzień egzaminu jeszcze dają 2h gratis, żeby powtórzyć sobie to i owo.

Hmmm, 10 godzin wcześniej to moim zdaniem lekka przesada, chyba że egzamin umawiany jest z odpowiednim wyprzedzeniem. Zazwyczaj "zostawia się" jakieś 2-4 godziny do wyjeżdżenia przed egzaminem i to oczywiście w przypadku, kiedy zaliczony jest egzamin wewnętrzny praktyczny i można uznać kursanta za gotowego do przystąpienia do egzaminu państwowego. Osobiście miałam właśnie tak "zachomikowane" 2 godzinki jazd i zdecydowałam, że przydadzą się 2 dodatkowe - bardziej dla poprawy samopoczucia. I tak egzamin miałam w poniedziałek, a weekend spędziłam kręcąc się po trasie egzaminacyjnej i ostatecznie ćwicząc manewry na osiedlach. Strategia okazała się skuteczna, więc polecam.

Re: Czy dokupić jazdy na dzień egzaminu? (10 gru 2012, o 16:35)

Awatar użytkownika
niefajny
u mnie tez stosowali taki "myk"
zostalo mi chyba 6 godzin do wyjezdzenia , ostatnie 2 jezdzilem w tym samym dniu co egzamin,
z tego co wiem to praktykuje to spora liczba szkol, takie rzeczy maja sie tez zakonczyc jak zaczna dzialac te wszystkie nowe systemy i profile kursanta w starostwach
aczkowiek pewnie i to predzej czy pozniej naucza sie instruktorzy obchodzic ;)
co to by byla za polska bez lekkiego "sprytu" :?: ;)