E-kurs na prawo jazdy ZdamyTo

 

Do egzaminu teoretycznego masz więcej niż 2 tygodnie? Jeśli tak warto przemyśleć zakup naszego pakietu PEŁNA TEORIA ONLINE, czyli e-kurs ZdamyTo oraz dostęp do testów na prawo jazdy ze wszystkimi aktualnymi pytaniami z egzaminów państwowych w jednym.

 

Co dokładnie składa się na pakiet PELNA TEORIA?
Po pierwsze e-kurs a w nim:
- ponad 500 animacji przedstawiających sytuacje w ruchu drogowym
- lektor, którego możesz włączyć kiedy nie masz ochoty na czytanie
- setki ćwiczeń ułatwiających zrozumienie przepisów ruchu drogowego
 
Po drugie dostęp do aplikacji testy na prawo jazdy ZdamyTo zawierającej dokładnie wszystkie pytania jakie mogą pojawić się na egzaminie państwowym:
- słowo w słowo te same pytania co na egzaminie w Twoim mieście
- dokładnie te same filmy i zdjęcia 
- aplikacja wyglądająca i działająca jak Egzamin Państwowy
 
Po trzecie dostęp do jedynego w Polsce Kodeksu Drogowego z lektorem, czyli po prostu aktualne prawo o ruchu drogowym, które czyta dla Ciebie lektor. 
 
 
 
 
Kiedy warto zdecydować się na pakiet z e-kursem?
1) Jeśli nauka z książki Cię szybko usypia spróbuj przygotować się do egzaminu z naszym e-kursem. Atrakcyjne animacje z przykładami wielu sytuacji w ruchu drogowym o wiele lepiej pozwolą Ci zrozumieć zasady pierwszeństwa przejazdu niż nieruchome animacje w książce. 
 
2) Jeśli jesteś „wzrokowcem” wybierz e-kurs zamiast książki. Prawo o ruchu drogowym staje się naprawdę o wiele bardziej zrozumiałe, gdy możesz obejrzeć przykłady, ciekawe animacje setek sytuacji z wyjaśnieniem instruktora. W książce masz tylko nieruchome ilustracje, które nigdy tak dokładnie nie oddadzą realizmu opisanej sytuacji. 
 
3) Jeśli książka otrzymana w Twoim OSK nie przemawia do Ciebie, czyli jest napisana ciężkim i nieprzystępnym językiem i zawiera mało realnych przykładów wybierz nasz e-kurs. 
 
Pamiętaj! Wszystkie nasze usługi można łatwo sprawdzić przed podjęciem decyzji o zakupie. Tutaj opisujemy jak SPRAWDŹ ZA DARMO    
 
 
Ceny pakietów: 
 
PEŁNA TEORIA ONLINE (e-kurs ZdamyTo oraz testy z dostępem do wszystkich pytań) 
27 zł za 31 dni 
38 zł za 90 dni 
 
 
Testy online ZdamyTo: (dostęp do dokładnie wszystkich pytań z egzaminu państwowego) 
12 zł za 31 dni 
18 zł za 90 dni 
 
 
Ważne! Jeśli do egzaminu teoretycznego masz mniej niż 2 tygodnie uczciwie doradzamy skup już się tylko na nauce testów (wystarczy Ci sam dostęp do Testy online ZdamyTo). Po prostu jeśli nie masz kilku godzin dziennie na naukę możesz nie zdążyć zrobić i całego ekursu i jeszcze powtórzyć wszystkich testów. 
 
W naszych testach na prawo jazdy masz dostęp do dokładnie wszystkich pytań jakie mogą pojawić się na egzaminie państwowym wystarczy przejść kilka-kilkanaście razy wszystkie działy tematyczne tutaj:  NAUKA DZIAŁAMI
 
 
 
www.ZdamyTo.pl     www.ZdamyTo.com 
 
 

Znaki i sygnały drogowe

Zasady ruchu drogowego

Manewry i technika jazdy

Obsługa samochodu

Bezpieczeństwo na drodze

Tylko dla motocyklistów

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka