Tysiące kursantów zdało z nami

Najlepszą rekomendacją, potwierdzeniem skuteczności i jakości testów ZdamyTo są tysiące zadowolonych użytkowników.
Dołącz do nich i ciesz się ze zdania teoretycznego egzaminu na prawo jazdy za pierwszym razem.
ZdamyTo to najczęściej polecany portal wśród kandydatów na kierowców.

Obserwuj nas na facebooku, a zawsze będziesz na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi prawa jazdy.

Dowolny czas nauki

Korzystasz z portalu i uczysz się o dowolnej porze bez żadnych ograniczeń czasowych przez cały okres obowiązywania dostępu do usługi.
Aplikacja działa online nie musisz więc martwić się uciążliwymi aktualizacjami i pobieraniem plików na komputer jak ma to miejsce w przypadku korzystania z płyt CD.
Wystarczy się zalogować i testy są dla Ciebie dostępne 24h na dobę.

Wszystkie pytania z egzaminów

Wybierając testy na prawo jazdy ZdamyTo otrzymasz dostęp do wszystkich oficjalnych pytań jakie mogą pojawić się na egzaminie państwowym.
Cała baza pytań jest obecnie jawna i udostępniana przez Ministerstwo i właśnie te wszystkie pytania masz w testach online ZdamyTo.

Aplikacja jak na egzaminie

Symulacja egzaminu na naszym portalu odpowiada temu z czym spotkasz się na egzaminie państwowym.
Układ klawiszy, biegnący czas, sposób wyświetlania pytań jest taki sam jak w Twoim WORD - dzięki temu nie będziesz zaskoczony na egzaminie i nie będziesz stresować się obsługą testu.

Podziały na działy tematyczne

Testy możesz rozwiązywać na dwa sposoby: przez symulację egzaminu oraz przez przeglądanie pytań podzielonych według działów tematycznych. Dzięki nauce według działów masz pewność, że poznasz każde pytanie.
Dodatkowo możesz skupić naukę na działach, które sprawiają Tobie szczególną trudność.

Ranking najlepszych

Dodatkowa motywacja i zabawa! Za każdy rozwiązany prawidłowo test otrzymujesz punkty. Jeżeli chcesz możesz zmierzyć się z najmocniejszymi użytkownikami ZdamyTo w rankingu miesięcznym oraz klasyfikacji wszechczasów.

System skutecznej nauki

Dajemy Ci sprawdzony system nauki. Powstał on dzięki doświadczeniom naszych użytkowników, którzy zdali egzamin za pierwszym razem.
Dzięki niemu łatwo zorganizujesz naukę, zdobędziesz wymaganą wiedzę i nabierzesz pewności siebie przed pójściem do Ośrodka Egzaminowania.

Odpowiedzi z wyjaśnieniami

W testach ZdamyTo masz szybki dostęp do precyzyjnych, jasnych wyjaśnień pytań egzaminacyjnych. Jeśli czegoś nie rozumiesz pytaj na forum, a nasi instruktorzy wytłumaczą nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia i sytuacje z ruchu drogowego.

Zobacz skuteczny system nauki
Panel kursanta krok po kroku
do zdanego egzaminu

zobacz panel kursanta

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka