Wygoda

Pełny kurs, który przygotuje Cię do egzaminu teoretycznego możesz odbyć nie ruszając się z domu, przed własnym komputerem. Sposób i tempo nauki dostosujesz do własnych potrzeb.
Lubisz wygodę? Nie masz czasu lub ochoty dojeżdżać na wykłady?
E-kurs ZdamyTo jest stworzony dla Ciebie.

Dowolny czas nauki

Uczysz się kiedy masz na to czas, siłę i ochotę. Sam decydujesz o intensywności kursu i ilości godzin, które nad nim spędzisz.
Kurs nie jest ograniczony do 30 godzin tak jak wykłady. Przez cały okres wykupionego dostępu możesz w nieograniczony sposób powtarzać wszystkie działy i tematy e-kursu tak długo, aż wszystkiego się nauczysz.

Oszczędność

Wybierając najskuteczniejsze materiały ZdamyTo i ucząc się opracowaną metodą nie stracisz pieniędzy na terminy poprawkowe w WORD.
Nie ponosisz również kosztów dojazdów na wykłady. Do szkoły jazdy udajesz się po zdanym egzaminie teoretycznym, a więc Twój kurs będzie tańszy.

Atrakcyjne filmy i animacje

Ponad 500 animacji i setki filmów! Przepisów ruchu drogowego najłatwiej nauczyć się i je zrozumieć analizując ożywione animacje, a nie przeglądając obrazki w książce.
Zadbaliśmy o to, żeby multimedia w e-kursie ZdamyTo były interesujące, przejrzyste i miłe dla oka.
Żaden inny e-kurs w Polsce nie ma tylu ciekawych i różnorodnych animacji.

Łatwość obsługi

Działanie i obsługa aplikacji na portalu jest intuicyjna i prosta. Nie potrzebne są żadne dodatkowe umiejętności w obsłudze komputera, nie musisz niczego instalować, a jedynie posiadać aktualną przeglądarkę i dostęp do sieci internetowej.
W razie jakichkolwiek trudności otrzymasz pełne wsparcie i szybką pomoc kontaktując się z naszym działem technicznym.

Nowa technologia

E-kurs ZdamyTo powstał dzięki najnowszym technologiom dzięki temu skorzystasz z niego nie tylko przy pomocy komputera czy laptopa, ale także używając tabletu. Aplikacja jest lekka oraz nie wymaga męczących aktualizacji czy instalacji.

Podgląd i kontrola wyników

Możesz łatwo organizować swoją naukę. Program zapamiętuje tematy, które już umiesz, a także wyniki ćwiczeń.
Dzięki temu cały czas kontrolujesz poziom swojej wiedzy oraz widzisz jakie lekcje i działy zostały już opanowane. Jeżeli tylko chcesz możesz wrócić do tematów, które sprawiają Ci trudność.

Instruktor online

Jako użytkownik portalu otrzymujesz wsparcie profesjonalnych i doświadczonych instruktorów nauki jazdy współpracujących ze ZdamyTo.
Jeżeli masz pytania merytoryczne, wątpliwości, czegoś nie rozumiesz to po prostu pytaj na forum serwisu, a szybko otrzymasz odpowiedź i rozwiązania.

Gwarancja

Jesteśmy pewni skuteczności naszych materiałów. Dla wszystkich użytkowników ekursu zdamyto przygotowaliśmy specjalną gwarancję zdania egzaminu.
Jeżeli stosując się do naszych porad zrealizujesz e-kurs, a mimo to nie powiedzie Ci się na teście w WORD to otrzymasz bezpłatne przedłużenie dostępu do e-kursu na kolejny miesiąc. Szczegóły Gwarancji.

Pełna teoria online


Ekurs z lektorem i oficjalne pytania z egzaminów
Sprawdź za darmo

sprawdź

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka