Blog prowadzony przez ZdamyTo

Zaloguj się, aby utworzyć / pisać na swoim blogu i komentować inne.

Ostatnio na blogu

Komentarze

Jak zapłacić za testy on-line ZdamyTo na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym?

Jeżeli nie masz możliwości zapłacić za dostęp do testów w systemie dotpay możesz dokonać standardowy przelew bankowy na nasze konto firmowe podane poniżej.Jeżeli nie posiadasz konta bankowego dostęp do multimedialnych produktów ZdamyTo możesz wykupić płacąc gotówką zlecając przelew na poczcie.

Prosimy wypełnić prawidłowo druk pocztowy według danych poniżej. Pamiętaj, że przelew pocztowy księguje się około 2 dni roboczych, jeśli nie chcesz tyle czekać, zrób zdjęcie lub zeskanuj potwierdzenie przelewu pocztowego i wyślij nam je na maila zdamyto@gmail.com

Dane do przelewu:

23 2490 0005 0000 4500 7904 9823

Nazwa i adres:
ZDAMYTO
ul. Mickiewicza 23
63-760 Zduny

Tytuł przelewu: Twój własny adres e-mail lub Twój numer ID Użytkownika w ZdamyTo

Twój numer ID znajdziesz w MOJE DANE obok Nick w nawiasie tutaj: http://www.zdamyto.com/user/account jeśli masz trudny e-mail szybciej znajdziemy Cie po ID

Kwota testy kat B ZdamyTo on-line:
18 zł - 90 dni
12 zł - 31 dni

Kwota testy kat A,C,D,T ZdamyTo on-line:
20 zł - 90 dni
15 zł - 31 dniBardzo ważny jest adres e-mail (którym się logujecie w ZdamyTo.pl) w tytule przelewu lub numer ID. Jeśli miną 2 dni od wpłaty na poczcie i nadal nie masz dostępu do testów koniecznie napisz do nas e-mail i załącz potwierdzenie przelewu (skan lub zdjęcie).

Polecamy także Multimedialny Podręcznik ZdamyTo z Gwarancją zdanego egzaminu teoretycznego ! Jest to zdecydowanie najnowocześniejszy i najlepszy podręcznik do nauki teorii i przygotowujący do egzaminu z teorii.

Zobacz: http://www.zdamyto.pl/elearning/kat_b

Razem taniej! Dostęp do E-kursu, czyli Multimedialnego Podręcznika ZdamyTo oraz testów online z dokładnie wszystkimi pytaniami z egzaminów państwowych w cenach:
38 zł - 90 dni
27 zł - 31 dni

Komenatarzy łącznie: 19 (odpowiedzi: 2) dodaj nowy


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka