Zapisy na egzamin w WORD Tarnobrzeg

Zapisy na egzamin w WORD Tarnobrzeg odbywają się na trzy różne sposoby – osobiście w ośrodku, przez telefon lub internetowo. Zapisy na egzamin online są przeprowadzane przy użyciu platformy Info-car.
Po zalogowaniu się i wybraniu dogodnego terminu konieczne jest wpłacenie odpowiedniej kwoty na podany nr konta bankowego. Czas oczekiwania na egzamin zależy od sezonu. Wolne terminy mogą pojawić się w każdej chwili, gdy ktoś zrezygnuje.

Obejrzyj test na prawo jazdy, który rozwiąże dla Ciebie instruktor Grzegorz Wójcik


WORD Tarnobrzeg. Na co uważać i jak zdać egzamin?

Wybierając dany WORD kursanci często zastanawiają się na co uważać i jacy są egzaminatorzy, którzy tam pracujący. Podejmując decyzję najlepiej kierować się opiniami innych osób i sprawdzić ranking zdawalności.

Egzamin teoretyczny, czyli testy na prawo jazdy składa się z puli pytań, na które należy udzielić odpowiedzi. Wymaga dużej wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego.
Konieczne jest uzyskanie co najmniej 68 punktów na 74. Egzamin praktyczny polega na wykonywaniu poleceń egzaminatorów. Podchodząc do niego zdający zastanawiają się czy rozmawiać z egzaminatorem w trakcie. Nie ma na to idealnej odpowiedzi. To zależy od charakteru i chęci osoby egzaminującej. Należy uważać na najczęściej popełniane błędy, jak nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Czym zdajemy egzamin w WORD Tarnobrzeg?

Kursanci podchodząc do egzaminu korzystają z pojazdów ośrodka, dostosowanych do danej kategorii prawa jazdy. W 2019 roku WORD Tarnobrzeg nabył dwa nowe samochody marki Hyundai – i20 MPi 5MT Hatchback.

Przyjrzenie się pojazdom jest możliwe podczas tzw. dnia otwartego organizowanego co jakiś czas. W jego trakcie można odbyć próbny egzamin na placu manewrowym.
Informacje na temat tego wydarzenia pojawiają się na stronie internetowej ośrodka. Tam też można zajrzeć do aktualności, sprawdzić BIP, przetargi, godziny otwarcia czy kontakt do WORDu.

Rezygnacja z egzaminu w WORD Tarnobrzeg. Czy to możliwe?

Rezygnacja z egzaminu jest możliwa, jeśli pozostały do niego minimum 2 dni.
W sytuacjach losowych, zgodnie z decyzją dyrektora może to ulec zmianie. W tym celu należy złożyć w ośrodku odpowiedni wniosek (druki do pobrania są dostępne na stronie WORDu).
Zwrot pieniędzy wpłaconych na konto bankowe ośrodka nastąpi po jego rozpatrzeniu. Kwotę tę można także zachować na poczet egzaminu w innym terminie.

Dojazd do ośrodka i trasa egzaminacyjna

Osoby nieznające dobrze miasta mogą się zastanawiać jak dojechać do WORD Tarnobrzeg. Jest to możliwe za pomocą komunikacji miejskiej. W pobliżu ośrodka znajduje się przystanek autobusowy przy ul. Fabrycznej.
Niedaleko WORDu przebiega również aleja Warszawska, którą prawdopodobnie obejmie trasa egzaminacyjna.

Czy chcesz poznać kursantów ze swojego miasta? Dołącz do grupy na facebooku!