WORD Łódź. Jakie opinie o egzaminatorach

Na egzamin na prawo jazdy w WORD Łódź można zapisać się trzema sposobami – osobiście w ośrodku, w godzinach otwarcia, przez telefon lub internetowo. Zapisy na egzamin online odbywają się za pośrednictwem strony Info-car.
Należy zalogować się na swoje konto, wybrać dogodny termin oraz odpowiednią kategorię i wpłacić pieniądze na podany nr konta bankowego. Czas oczekiwania na egzamin zależy od sezonu i liczby chętnych osób.


W jaki sposób zdać egzamin teoretyczny i praktyczny?

Aby zdać egzamin teoretyczny, czyli popularne testy na prawo jazdy trzeba posiadać dużą wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego i uzyskać minimum 68 punktów na 74, udzielając odpowiedzi na pytania. Egzamin praktyczny oprócz wiedzy wymaga również pewnych umiejętności, gdyż polega na wykonywaniu poleceń egzaminatora.
Zdający często zastanawiają się na co uważać i czy rozmawiać z egzaminatorem.
Najwięcej błędów popełnia się podczas jazdy trasą egzaminacyjną – na przykład niezatrzymanie się na znaku „STOP”.
Odpowiedź na drugie pytanie nie jest jednoznaczna, gdyż to zależy od nastawienia osoby przeprowadzającej egzamin.

Czy można złożyć rezygnację z egzaminu?

Rezygnację z egzaminu można złożyć, jeśli do wyznaczonej daty pozostały minimum 2 dni. Tylko wtedy otrzyma się zwrot pieniędzy wpłaconych na konto bankowe ośrodka, jednak w sytuacjach losowych dyrektor może podjąć decyzję, że zasada ta nie obowiązuje.
By zrezygnować należy złożyć odpowiedni wniosek (druki do pobrania są dostępne na stronie internetowej WORDu).

Pojazdy w WORD Łódź

Do dyspozycji osób egzaminowanych w WORD Łódź są takie pojazdy, jakie aktualnie są wymienione na oficjalnej stronie łódzkiego WORDu.
Na dzień 31.03.2023 jest to KIA Rio dla kat B. W 2020 roku do ośrodka trafiły 42 nowe samochody tej marki.
Z pojazdami można zapoznać się podczas tzw. dnia otwartego. Istnieje możliwość podejścia do egzaminu próbnego na placu manewrowym oraz sprawdzenia jacy egzaminatorzy pracują w ośrodku. Najbliższe wydarzenie zostanie ogłoszone na stronie internetowej WORDu, gdzie regularnie pojawiają się aktualności. Można tam także sprawdzić BIP i przetargi.

Jak dojechać do WORD Łódź?

Nowy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi mieści się przy ulicy Nowy Józefów 52, 94-406 Łódź. Są to zachodnie obrzeża miasta przy samej drodze ekspresowej S14. Dojazd z centrum to około 50 minut. Najbliższe przystanki autobusowe obsługują linie G1 i 68.

Jak poznać opinie o egzaminatorach z Łodzi?

Wiele osób zanim podejdzie do egzaminu szuka opinii o egzaminatorach, dlatego, że o wielu z nich krążą często nieprawdziwe legendy. Udostępniono kiedyś listę egzaminatorów WORD łódź u których najtrudniej było zdać.
Chcesz poznać opinie o egzaminatorach, dlatego warto dołączyć do największej grupy na facebooku, gdzie poznasz kursantów ze swojego miasta i dowiesz się wszystkiego z pierwszej ręki.