Egzaminatorzy z DORD Lubin. Jak zdać prawko?

Chcesz samodzielnie poruszać się po drodze i podróżować w dowolnym kierunku?
Nie zwlekaj! Zdaj egzamin na prawo jazdy w DORD Lubin.
Dowiedz się więcej o egzaminatorach, aby szybko zdać prawko.

@grzegorzinstruktor

Test na prawo jazdy za darmo! Idealny do sprawdzenia się przed egzaminem państwowym! Rozwiąż ze mną trudny test! #testynaprawojazdy #naukajazdy

♬ oryginalny dźwięk – grzegorzinstruktor – grzegorzinstruktor

Jak dojechać do DORD Lubin?

DORD znajduje się przy ulicy Szpakowej 1 w Lubinie tuż obok Zespołu Szkół nr. 2 im. Jana Wyżykowskiego. Można tam dojechać od ulicy Kruczej lub ulicy Żurawiej.

Chcesz dostać się do ośrodka egzaminacyjnego DORD Lubin? Oto kilka wskazówek:

Jeśli wybierzesz komunikację publiczną, to przeczytaj uważnie, jak dotrzeć do ośrodka DORD z dworca kolejowego i autobusowego.

Jesteś spoza Lubina i przyjedziesz do miasta pociągiem lub autobusem? Z dworca kolejowego w Lubinie masz dwie opcje. Możesz skorzystać z taksówki – to najszybsza opcja, jeśli nie chcesz się martwić o rozkład jazdy. Poproś taksówkarza o podwózkę na ulicę Szpakową 1, gdzie znajduje się ośrodek DORD. Pamiętaj, żeby przed podróżą upewnić się, że masz gotówkę lub możesz zapłacić kartą.

Druga tańsza opcja to komunikacja publiczna. Przejdź do najbliższego przystanku autobusowego przy dworcu. Wybierz autobus, którym można dojechać do przystanku „Szpital” lub „Szpital Powiatowy”. Po dojechaniu do tego przystanku, ośrodek DORD będzie w zasięgu krótkiego spaceru od niego. Wystarczy, że skierujesz się w kierunku ulicy Szpakowej 1.

Gdzie najłatwiej zdać egzamin w okolicy Lubina?

Szukasz ośrodka, w którym będzie można łatwo zdać egzamin? Lubin to dobry wybór, ponieważ znajduje się w małym mieście. Zmiana np. na pobliski DORD Legnica może się nie okazać korzystna, ponieważ w tym mieście jest większy ruch.

Jak się zapisać na egzamin?

Zapisy na egzamin praktyczny w DORD Lubin są prowadzone w ośrodku. Można także ustalić termin egzaminu na prawo jazdy telefonicznie lub przez Internet, na stronie info-car.pl.

Jakie opłaty za egzamin w Lubinie?

1 kwietnia 2023 roku zmienił się cennik w lubińskim DORD. Za egzamin na prawo jazdy kat. B trzeba zapłacić 250 zł — 50 zł za „teorię” i 200 zł za „praktykę”.

Jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy?

Jeśli chcesz zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy, najpierw musisz poznać i zrozumieć zasady ruchu drogowego. W tym mogą Ci pomóc e-booki i e-kurs Zdamyto, które są dostępne np. na stronie zdamyto.com.

Możesz je pobrać na smartfona i skorzystać z nich w dowolnym miejscu o każdej porze. Przygotowane materiały zawierają nie tylko „suche” informacje, ale także liczne ćwiczenia, które pozwolą Ci lepiej się przygotować do egzaminu teoretycznego.
Na stronie znajdziesz również testy na prawo jazdy zawierające takie same pytania jak na egzaminie państwowym.

Ile trwa egzamin teoretyczny?

Czas trwania egzamin teoretycznego to 25 minut.

Jak zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy?

Aby zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy w DORD Lubin, trzeba odbyć kurs, który obejmuje 30 godzin jazdy samochodem.

Ile trwa egzamin praktyczny na prawo jazdy?

Egzamin praktyczny na prawo jazdy kat. B trwa zazwyczaj ok 40 minut.

Czy można zrezygnować z terminu egzaminu bez dodatkowych kosztów?

Z egzaminu w DORD Lubin możesz zrezygnować na 2 dni przed jego terminem. W tym celu złóż specjalny wniosek osobiście w ośrodku lub przez Internet.

Jakie pojazdy egzaminacyjne w DORD Lubin?

W DORD Lubin wszyscy kandydaci na kierowców kat. B zdają egzamin samochodem Hyundai i20.
Wszystkie placówki DORD w województwie dolnośląskim zamierzają ujednolicić flotę pojazdów od 30.06.2026 roku.

Dlaczego DORD Lubin zamiast WORD Lubin?

Nazwa DORD Lubin obowiązuje od momentu zintegrowania wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego.

Jakie opinie o egzaminatorach z DORD Lubin?

Jeśli chcesz poznać opinie o egzaminatorach w DORD Lubin, odwiedź grupy na portalach społecznościowych. Tam kierowcy dzielą się swoimi doświadczeniami. Liczne informacje można znaleźć także w wizytówce Google.