Porady dla tego Ośrodka

Animacja: skrzyżowania Biała - Konopnicka - Owocowa

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaDroga z pierwszeństwem przejazdu ul. Biała prowadzona po łuku z podporządkowanymi pod ostrym kątem ulicami po lewej i prawej... zobacz to na animacji!

Zobacz animację oraz film: skrzyżowanie Kościuszki - Planty

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaSkręcając w lewo wybierzemy pas bliższy wysepek = lewy... zapoznaj się z poradami oraz zobacz animację ruchu pojazdów i film!

Zobacz multimedia i poznaj wskazówki - Traugutta - Waryńskiego - Mickiewicza

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaDo jazdy w lewo wybierzemy bezkolizyjny tor ruchu z pojazdami jadącymi z przeciwnego kierunku też w lewo... zobacz to na animacji ruchu drogowego!

Zobacz animację oraz film -> skrzyżowanie Limanowskiego - Sucha

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaJadąc w lewo wg sygnalizatora zielonego ustąpimy pierwszeństwa pojazdom zbliżającym się z... zobacz to na animacji oraz filmach!

Limanowskiego - Reja - Okulickiego - zobacz animację i film!

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaSkrzyżowanie o ruchu okrężnym dwóch dróg dwujezdniowych z sygnalizacją świetlną... zobacz jak się nie zgubić ;) w tym miejscu na animacji oraz filmie!

Animacja oraz film: skrzyżowanie Traugutta - Planty

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaWyjazd z ulicy jednokierunkowej w lewo – utrzymamy bliżej lewej krawędzi jezdni, ustąpimy pierwszeństwa przejazdu pojazdom na ul. Traugutta... zobacz to na animacji i nagraniu video!

Animacja oraz filmy: Limanowskiego - Mariacka - Narutowicza

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaSkrzyżowanie o ruchu okrężnym oznakowane znakami C-12 i A-7... zobacz wszystkie porady, wskazówki instruktorów oraz multimedia!

Porady / komentarze instruktora

Manewr skrętu w lewo.

Skręcając w lewo wybierzemy pas bliższy wysepek = lewy.Wybierzemy bezkolizyjne tor ruchu z pojazdem skręcającym z przeciwnej strony w lewo.Ustąpimy pierw...

Widoczne 3 pasy ruchu.

Widoczne 3 pasy ruchu. Widoczne 3 pasy ruchu, na których strzałki oznaczają, że jazda z pasa ruchu, na którym jest umieszczona strzałka, jest dozwolona tylko w kierunku wskaz...

Widoczny znak D-2 "koniec drogi z pierwszeństwem przejazdu" oraz A-7 "ustąp pierwszeństwa".

Widoczny znak D-2 "koniec drogi z pierwszeństwem przejazdu" oraz A-7 "ustąp pierwszeństwa".Koniec drogi z pierwszeństwem - oznacza koniec drogi z pierwszeństwem.

Widoczny znak A-7 "ustąp pierwszeństwa" oraz B-21 "zakaz skręcania w prawo".

Widoczny znak A-7 "ustąp pierwszeństwa" oraz B-21 "zakaz skręcania w prawo".Znak Parking oraz tabliczka wskazująca sposób ustawienia pojazdu względem krawędzi jezdni, gdzie szara część oznacza jezdnię, a biała - chodnik.

Widoczny znak Parking płatny.

Widoczny znak Parking płatny. Znak Parking oraz tabliczka wskazująca sposób ustawienia pojazdu względem krawędzi jezdni, gdzie szara część oznacza jezdnię, a biała - chodnik.

Widoczny znak B-36.

Widoczny znak B-36. Znak B-36 "Zakaz zatrzymywania się" - oznacza zakaz zatrzymywania pojazdu.

Widok na ulicę 25 czerwca.

Widok na ulicę 25 czerwca. Widoczny odcinek jest drogą jednojezdniową o 4 pasach ruchu. 

Widoczne 3 sygnalizatory S-1 nad jezdnią.

Widoczne 3 sygnalizatory S-1 nad jezdnią.  Sygnały świetlne, nadawane przez sygnalizator S-1 oznaczają:Sygnał zielony - zezwolenie na wjazd za sygnalizator; Sygnał zielony nie zezwala na wjazd za s...

Widoczny znak A-7 "ustąp pierwszeństwa".

Widoczny znak A-7 "ustąp pierwszeństwa".A-7 "ustąp pierwszeństwa" - ostrzega o skrzyżowaniu z drogą z pierwszeństwem. Znak A-7 znajdujący się w obrębie skrzyżowania dotyczy tylko najbliższej jezdni, p...

Widoczny znak D-1 "Droga z pierwszeństwem".

Widoczny znak D-1 "Droga z pierwszeństwem".D-1 "Droga z pierwszeństwem" - oznacza początek lub kontynuację drogi z pierwszeństwem. 

Widok ul. Kwiatkowskiego.

Widok ul. Kwiatkowskiego.Ul. Kwiatkowskiego jest drogą z pierwszeństwem przejazdu. 

Widoczny sygnalizator S-2.

Widoczny sygnalizator S-2. Widoczny sygnalizator S-2 - nadawany przez sygnalizator S-2 sygnał czerwony wraz z sygnałem w kształcie zielonej strzałki oznacza, że dozwolone jest skrę...