Porady dla tego Ośrodka

Armii Krajowej - wyjazd z WORD

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaWyjazd z placu manewrowego WORD Ciechanów - zobacz jakie znaki spotkasz! Jak się zachowasz przed znakiem STOP?

Skrzyżowanie Płońskiej z Orylską

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaZobacz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ulic Płońskiej i Orylskiej! Na Orylskiej sygnalizator warunkowy: pamiętaj, że przy zapalonej "zielonej strzałce" należy się zatrzymać!

Orylska - Augustiańska

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaZobacz skrzyżowanie Orylskiej z Augustiańską - znak STOP i linia bezwzględnego zatrzymania. Słaba widoczność w tym miejscu - nie trudno o wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Rozwidlenie ulicy 3 Maja - Orylska

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaZobacz skrzyżowanie! Zmiana kierunku drogi z pierwszeństwem przejazdu. Droga z pierwszeństwem (gruba kreska) prowadzi Cię lekko po łuku w lewo.

Skrzyżowanie z sygnalizacją: 17 Stycznia / 3 maja / Sienkiewicza

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaZobacz skrzyżowanie - sygnalizacja kierunkowa na ulicy 17 stycznia - czyli poruszasz się w lewo bezkolizyjnie. 

Tatarska / 17 stycznia - skrzyżowanie z sygnalizacją

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaSkrzyżowanie z 3 pasami wlotowymi z każdej ze stron. Na tatarskiej w lewo i prosto możemy poruszać się jedynie z lewego pasa ruchu. Jesionowa jest ulicą jednokierunkową. 

Jesionowa - Zielona - Topolowa - uwaga dwukierunkowa

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaJadąc od skrzyżowania z ulicą 17 stycznia Jesionowa jest ulicą jednokierunkową. Jednak tuż przed skrzyżowaniem ustawiono znak ostrzegający o miejscu, w którym rozpoczyna się ruch dwukierunkowy. Skręcając w lewo nie możemy więc ustawić się do lewej krawędzi jezdni. 

Rondo Meudon - zobacz

Animowana porada , sytuacja ze skrzyżowaniaZobacz 7 wlotowe rondo! Skrzyżowanie o ruchu okrężnym z siedmioma wlotami to nieczęsty widok, rzadko które miasto może się takim pochwalić :) Na co uważać jadąc tędy?

Porady / komentarze instruktora

Przejście dla pieszych.

Przejście dla pieszych. Przejście dla pieszych - oznacza miejsce przeznaczone do przechodzenia pieszych w poprzek drogi. Kierujący pojazdem zbliżający się do miejsca oznaczonego znak...

Przejście dla pieszych.

Przejście dla pieszych. Przejście dla pieszych - oznacza miejsce przeznaczone do przechodzenia pieszych w poprzek drogi.Kierujący pojazdem zbliżający się do miejsca oznaczonego znak...

Ograniczenie do 40 km/h.

Ograniczenie do 40 km/h.Na zdjeciu widoczny znak B-33 Ograniczenie prędkości oznacza zakaz przekraczania prędkości określonej na znaku liczbą kilometrów na godzinę. 

Widok na skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną.

Widok na skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Dojeżdżając do skrzyżowania musimy zauważyć:- czy nie ma osoby regulującej ruchem,- czy nie zbliża się pojazd uprzywilejowany w akcji,- czy jest czynna s...

Widok od ul. Parkowej.

Widok od ul. Parkowej.Widoczny znak D-2 "koniec drogi z pierwszeństwem" oraz A-7 "ustąp pierwszeństwa". 

Widok na zamek w Ciechanowie.

Widok na zamek w Ciechanowie. Zamek w Ciechanowie – zamek zbudowany w XIV wieku przez księcia mazowieckiego Siemowita III na bagnistym terenie, w Ciechanowie. Jego mury o wysokości 10 ...

Widoczne przejście dla pieszych.

Widoczne przejście dla pieszych.Przejście dla pieszych na ul. Zamkowej. 

WORD w Ciechanowie.

WORD w Ciechanowie. Brama do WORD w Ciechanowie. 

Widoczny znak A-7 "ustąp pierwszeństwa"

Widoczny znak A-7 "ustąp pierwszeństwa"A-7 "ustąp pierwszeństwa" oraz tabliczka STOP za 30m. 

Widok na ulicę Tatarską.

Widok na ulicę Tatarską. Widoczne przejście dla pieszych. 

Widoczny znak A-17.

Widoczny znak A-17. Znak A-17 - ostrzega o miejscu na drodze szczególnie uczęszczanym przez dzieci lub o bliskości takiego miejsca.

Widok na skrzyżowanie.

Widok na skrzyżowanie. Widoczna powierzchnia wyłączona z ruchu.