Testy na prawo jazdy 2016

Kategoria: B

Część: specjalistyczna

Dział:

Pml cbqpmnf jlzvwnavn j abpl vaartb cbwnmqh bśjvrgynwąprtb qebtę fjbvzv śjvngłnzv zbżrfm avr qbfgemrtnć cemrfmxóq an wrmqav?
A
Gnx, mr jmtyęqh an zbżyvjbść bśyrcvravn śjvngłnzv.
B
Avr, śjvngłn cbwnmqh m cemrpvjxn mnjfmr cbcenjvnwą jvqbpmabść an wrmqav.
C
Avr, avr jcłljn gb an jvqbpmabść an qebqmr.
Pytania
1 z 2560
Pozostały czas
Start
00:00
Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasz e-kurs! Sprawdzić za darmo jak działają testy w pełnej wersji - zaloguj się lub załóż konto. wróć do strony głównej Zdamyto.com Następne pytanie

Zmiana tematyki pytań!

Ukończyłeś przeglądanie działu: 

Rozpocząłeś przeglądanie działu:

Przeglądarka pytań - tryb demo aplikacji Testy ZdamyTo

W niniejszej przeglądarce udostępniliśmy dla Ciebie za darmo całą bazę pytań egzaminacyjnych, które są identyczne z tymi jakie zobaczysz na egzaminie. W trybie demo istnieje jedynie możliwość przeglądania wszystkich pytań jedno za drugim - niedostępne są funkcje odmierzania czasu, przyśpieszania materiału multimedialnego (wyświetlany jest od razu), udzielanie i sprawdzanie odpowiedzi.

Jeśli chcesz pełny dostęp do testów online ZdamyTo, a w nim:

... w pierwszej kolejności zarejestruj się (załóż konto w ZdamyTo). .

Aby dalej przeglądać wszystkie pytania za darmo w trybie DEMO kliknij na niniejszą tablicę aby ją zamknąć i wybieraj pomarańczowy przycisk Następne pytanie.

Jesteś w wersji demo - przegląd oficjalnych pytań 2020 rok

W wersji demonstracyjnej masz możliwość przejrzeć dokładnie wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne, które są wykorzystywane do przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy kategorii B w całej Polsce. Są to pytania, które udostępnia aktualnie Ministerstwo na podstawie dostępu do informacji publicznej. W wersji demo nie możesz sprawdzić prawidłowych odpowiedzi.

Gdy zakupisz pełny dostęp do testów online ZdamyTo dostaniesz:

Na podstawie ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku o kierujących pojazdami (Dz. I z 2015 roku, poz. 155 ze zm.) Pytania egzaminacyjne oraz wchodzące w ich skład scenariusze, wizualizacje i opisy zatwierdzone przez ministra właściwego do spraw transportu oraz pytania zawarte w teście egzaminacyjnym stanowią informację publiczną w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Co dokładnie dla Kursantów znaczy powyższy przepis? Tylko tyle i aż tyle, że dokładnie wszystkie pytania jakie są na egzaminach państwowych w Polsce są dziś jawne i właśnie te pytania znajdują się w naszych testach online.

Sprawdź za darmo zobacz cennik