Krok po kroku do celu

Portal ZdamyTo.pl powstał po to, aby ułatwić Ci zdobycie prawa jazdy. Naszym celem jest to, aby nauka przepisów ruchu drogowego była skuteczna, ale także przyjemna. Na portalu ZdamyTo.pl znajdziesz wszystko co niezbędne, aby zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy za pierwszym razem. Książka i staroświecka płyta CD nie będzie Ci już potrzebna.

Najpopularniejszy e-kurs

Dajemy Ci możliwość najskuteczniejszej nauki przepisów ruchu drogowego! E-kurs ZdamyTo cieszy się tak dużą popularnością wśród kursantów ponieważ wiele osób już przekonało się, że przygotowanie do egzaminu z naszym e-kursem przynosi nieporównywalnie lepsze rezultaty na egzaminie niż wkuwanie nudnej książki.

Formalności

Portal ZdamyTo dostarcza na bieżąco informacje o zmianach w przepisach oraz aktualności związane z tematyką prawa jazdy. Na naszym portalu dowiesz się także jak i gdzie załatwić wszystkie formalności, aby bez problemu zapisać się na egzamin.

Numer PKK

Po numer PKK musisz udać się do Wydziału Komunikacji odpowiedniego dla Twojego miejsca zamieszkania. To naprawdę proste formalności, które trzeba załatwić przed zapisaniem się na egzamin teoretyczny. Jeśli nie wiesz jak znaleźć odpowiedni urząd pytaj na naszym forum, a chętnie pomożemy.

Egzamin teoretyczny

To prawda, że teorię za pierwszym zdaje mniej niż 50% osób podchodzących do tego egzaminu. Dzieje się tak dlatego, że wiele osób uczy się korzystając z słabej jakości materiałów lub nudnych książek, które usypiają zamiast czegoś nauczyć. Wybierając nowoczesny e-kurs ZdamyTo i ucząc się z nami masz gwarancję, że zdasz teorię za pierwszym razem.

Wybór OSK

Na portalu ZdamyTo, znajdziesz porównywarkę kursów na prawo jazdy oraz wyszukiwarkę szkół jazdy. Łatwo zorientujesz się jakie są aktualne ceny w Twojej miejscowości. Warto sprawdzić kilka szkół przed zakupem, pojechać i porozmawiać z instruktorem, który będzie Cię uczył.

Trasy egzaminacyjne

Doskonałe przygotowanie pod względem teoretycznym ma również przełożenie na Twoją pewność siebie w części praktycznej. Portal ZdamyTo to również dostęp do wielu opisów tras egzaminacyjnych z całej Polski. Na naszym portalu znajdziesz wiele schematów skrzyżowań, zdjęć i filmów z miejsc, gdzie będziesz zdawać egzamin praktyczny.

Egzamin praktyczny

Podpowiemy Ci jak zapisać się i zdać państwowy egzamin praktyczny. Na forum znajdziesz wiele relacji tysięcy kursantów, którzy dzielą się swoimi uwagami na temat egzaminu, a także radzą jak walczyć ze stresem.

Odbiór prawa jazdy

Jeżeli udało Ci się przebrnąć przez egzaminy i tylko czekasz na odbiór prawa jazdy to serdecznie gratulujemy!!! Cieszymy się, że mogliśmy Ci pomóc.
Klikając w ten link sprawdzisz czy Twój dokument już czeka na odbiór.

Dlaczego warto wybrać
ekurs ZdamyTo?

dowiedz się więcej

Dlaczego warto uczyć się
testów na ZdamyTo?

dowiedz się więcej

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka