"Elka" z LPG (27 kwie 2015, o 19:45)

Awatar użytkownika
blackwidow##
Witajcie, postanowiłam założyć nowy temat, a że szukajka mi nie "wypluła" nic co by odpowiadało mojemu zagadnieniu to założyłam nowy wątek. Czy jest stosowana taka praktyka że w autach nauki jazdy jest montowana instalacja LPG? Wiadomo jazda na gazie jest tańsza ale jak się uczyć eko jazdy na takim paliwie? Gaz jest tani więc nie ważne ile gazu weźmie na 100km-10 czy 12l ;) troche mnie to teraz nurtuje. Pozdrawiam

Re: "Elka" z LPG (27 kwie 2015, o 19:52)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
ღмαłα ¢zαяиαღ pisze:Witajcie, postanowiłam założyć nowy temat, a że szukajka mi nie "wypluła" nic co by odpowiadało mojemu zagadnieniu to założyłam nowy wątek. Czy jest stosowana taka praktyka że w autach nauki jazdy jest montowana instalacja LPG? Wiadomo jazda na gazie jest tańsza ale jak się uczyć eko jazdy na takim paliwie? Gaz jest tani więc nie ważne ile gazu weźmie na 100km-10 czy 12l ;) troche mnie to teraz nurtuje. Pozdrawiam

Pojazdy L są wyposażane w instalacje LPG.
Produktem spalania tego paliwa jest CO2 i H2O, jest wiec bardziej eko. Rozporzadzenie regulujace zasady egzaminowania nie rozroznia jednak rodzajów paliw uzywanych do napędów silników. Masz znac zasady ekojazdy. I to wszystko :)

Re: "Elka" z LPG (28 kwie 2015, o 10:39)

Awatar użytkownika
blackwidow##
Dziękuję za odpowiedź :)