kurs prawa jazdy na automat (2 gru 2014, o 07:33)

aniunia_U164772
Witam wszystkich, chciałabym zapytać czy ktoś wie gdzie na Śląsku można by zrobić kurs na samochód z automatyczną skrzynią biegów , jestem po pełnym kursie na manualnej ale wcale mi się to nie podoba i czuję wręcz obrzydzenie do jazdy a przejechałam się automatem i to jest to co mnie osobiście pasuje. Czy może ktoś coś wie czy trzeba od nowa zaczynać kurs i czy da się zdawać samochodem na którym się uczyło.?? Mieszkam w Gliwicach i jakoś tutaj nie mogę się doszukać takich kursów. Wiem, że z takim prawkiem można jeździć tylko automatami ale ja mam w planie kupić właśnie taki samochód tylko szukam szkoły. Pozdrawiam. Ania

Re: kurs prawa jazdy na automat (8 gru 2014, o 07:46)

dom400
popytaj w różnych szkołach jazdy, ale jeśli posiadasz własny samochód to jest łatwiej, bo możesz się uczyć i zdawać na tym samochodzie. Dodatkowo przeważnie zdaje się na tym aucie na którym się człowiek uczył.

prawo jazdy kat B Sulejówek

Re: kurs prawa jazdy na automat (8 gru 2014, o 21:44)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
dom400 pisze:popytaj w różnych szkołach jazdy, ale jeśli posiadasz własny samochód to jest łatwiej, bo możesz się uczyć i zdawać na tym samochodzie. Dodatkowo przeważnie zdaje się na tym aucie na którym się człowiek uczył.

prawo jazdy...

Dom, nie spamujemy- taka mamy zasade.

Re: kurs prawa jazdy na automat (26 cze 2015, o 17:35)

piekna1234
Na swoim samochodzie można robić kurs i zdawać?
Tzn jak w domu mam automat , to mimo że nie ma on obsługi dla instruktora, to mogę go wykorzystac do nauki i potem na własnym zdawac, choc nie ma on pedału hamulca z strony instruktora?

Re: kurs prawa jazdy na automat (26 cze 2015, o 18:14)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
piekna1234 pisze:Na swoim samochodzie można robić kurs i zdawać?
Tzn jak w domu mam automat , to mimo że nie ma on obsługi dla instruktora, to mogę go wykorzystac do nauki i potem na własnym zdawac, choc nie ma on pedału hamulca z strony instruktora?

Niestety nie mozesz :(

Re: kurs prawa jazdy na automat (12 sie 2015, o 05:46)

mejka_U372642
Jeżeli zdałaś egzamin na manualnej skrzyni biegów to możesz jeździć na każdej skrzyni. Ale jak chcesz zadawać tylko na automacie, to popytaj w naukach jazdy o instruktora który Ciebie będzie uczyć. Samochód musisz mieć swój, na nim uczysz się i zdajesz egzamin. Ale w prawie jazdy będziesz miała zapis który mówi że możesz jeździć TYLKO na automacie.