LEKTOR W E-KURS B (5 kwie 2018, o 23:21)

Sebko_U874528
Witam.
Jak na razie doszedłem do przeszedłem dwa rozdziały E-KURS B i już w drugim rozdziale dzieją się straszne anomalie bo co innego mówi lektor a co innego jest napisane lub też np. Rozdział II temat 7 i tu mamy problemy od 15-tego pytania. Problem polega na tym ze lektor mówi co innego niż jest napisane. To jest tylko jeden przykład ale wcześniej też to się zdarza. Są tez takie sytuacje ze nie można odsłuchać tego co pisze bo nie ma opcji odsłuchania. Albo po kliknięciu WIEM TO pasek postępu nie idzie do przodu a nawet czasem się cofa do tyłu. I to jest na razie początek i ciekawe co będzie dalej. Jak ktoś płaci za takie usługi które nie są funkcjonalne to za co tak naprawdę płaci i po co płacić jak to jest niedopracowane i błędnie stworzone. Myślę ze większość tego E-KURSU jest do poprawy i w chwili obecnej nie powinno się za to pobiera pieniędzy bo jak dla mnie to jakaś kpina i wersja testowa :x
Proszę zwrócić na to uwagę bo to wcale nie jest zabawne siedzieć nad takimi anomaliami. POZDROWIENIA DLA TWÓRCÓW :(

Re: LEKTOR W E-KURS B (10 kwie 2018, o 09:06)

Awatar użytkownika
ZdamyTo_U1188
Dziękujemy za zgłoszenia.

Faktycznie w przykładach które Pan wskazał wczytywał się lektor z kolejnego przykładu. Przepraszamy za utrudnienia. Problem musiał sie pojawić przy edycji tych przykładów.

Co do przycisku WIEM TO prawdopodobnie problem wynika, że bardzo szybko klika Pan WIEM TO co odbierane jest jako klikniecie zaznaczenie i odznaczenie.

Pozdrawiamy