PKK - Kurs prawa jazdy (5 sty 2018, o 16:27)

woxtek_U828991
Witam !
Mam taką sytuację, robiłem prawo jazdy w Warszawie (okres 2015r.) , i musiałem zrezygnować po 22 godzinach jazd.
W roku 2016 szukałem szkoły która pozwoli mi na zdanie prawa jazdy na Śląsku ale żadna nie chciała bo każda chciała bym zdał teorie w Word i poszedł się zapisać do szkoły i wyjechać 8 godzin jazd i zrobić egzamin końcowy w Word.
Tak też zrobiłem w 2017 roku i zrobiłem teorie w WORD , i poszedlem do pierwszej lepszej szkoly zeby wyjechac 8 godzin.
Co się okazało szkoła która wymagała ta teorie z Wordu, powiedziała że jednak te 22 godziny się nie liczą i muszę od nowa zrobić cały kurs wraz z jazdami.
A ja chciałem przenieść szkole tylko że względu przeprowadzki.
Więc zabrałem z tej szkoły swój profil bo ktoś chciał mnie na pieniądze naciągnąć i poszukać innej szkoły.
Udało się! Szkoła która mnie wysłuchała powiedziała mi że można już teraz wyjechać te 8 godzin. Ale jest jeden problem bo jakbym nie robił tej teorii w Word spokojnie dana szkoła mogła by podpiąć się pod godziny z tej poprzedniej z Warszawy ale jest ryzyko że może dane starostwo mnie nie dopuści do egzaminu praktycznego bądź do wydania prawa jazdy.
Miał ktoś podobna sytuację ?
Jak to rozwiązać ? Do kogo się udać w celu informacji?
Pozdrawiam