Zwrot pieniędzy za egzamin (28 lip 2018, o 13:03)

Martyna_U839569
Na początku lipca skręciłam kostkę, więc z egzaminu zrezygnowałam. Planowany był na środę, a anulowałam w niedzielę. To ten limit, kiedy wciąż można liczyć na zwrot kosztów. Niestety przez gips wcześniej nie mogłam wybrać do do WORDu, ale czy wciąż mimo że minęło kilka tygodni mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy?
Wolę zapytać się teraz niż jechać specjalnie do miasta, w którym zdaję i się zdziwić.

Re: Zwrot pieniędzy za egzamin (6 sie 2018, o 03:56)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
Martyna_U839569 pisze:Na początku lipca skręciłam kostkę, więc z egzaminu zrezygnowałam. Planowany był na środę, a anulowałam w niedzielę. To ten limit, kiedy wciąż można liczyć na zwrot kosztów. Niestety przez gips wcześniej nie mogłam wybrać do do WORDu, ale czy wciąż mimo że minęło kilka tygodni mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy?
Wolę zapytać się teraz niż jechać specjalnie do miasta, w którym zdaję i się zdziwić.

Jesli egzamin zostal odwolany nie pozniej niz 2 dni przed jego terminem - WORD zwroci pieniążki lub zaksięguje na poczet kolejnego egzaminu. Nic na pewno nie przepadło, trzeba po prostu w BOK ustalić jak chcesz przeznaczyć nadpłaconą i niewykorzystaną gotówkę.

Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia!