Przenosiny do innego WORDu oraz ważność teorii (11 cze 2018, o 09:29)

Momo_U901350
Witam

Przeglądając forum natknąłem się na temat gdzie opisano postępowanie w razie przenosin - udanie się do wordu gdzie złożone zostały dokumenty oraz złożenie tam wniosku o przesłanie takowych do innego wybranego przeze mnie ośrodka. Ile taka procedura moze potrwać?

Zasadniczy moim pytaniem jest jednak ważność egzaminu teoretycznego - w 2011 roku zdałem pomyślnie teorię w ośrodku jednak musiałem pilnie opuścić kraj przez co nie zdążyłem odbyć egzaminu praktycznego. Czy egzamin z teorii który zdawałem nadal będzie w systemie sklasyfikowany jako zdany i będę musiał jedynie podejść do praktyki czy teoria nie będzie juz ważna przez co będę musiał ją zdawać ponownie?

Re: Przenosiny do innego WORDu oraz ważność teorii (30 cze 2018, o 14:02)

Momo_U901350
Aby przenieść dokumenty musze stawić sie osobiście w ośrodku egzaminacyjnym i złożyć odpowiedni wniosek? Czy można załatwić to drogą elektroniczną?
Po rozpatrzeniu wniosku dokumenty są przesyłane przez ośrodek do wskazanego przeze mnie czy musze sam odebrać z jednego i złożyć do drugiego ośrodka?
Jaki okres czasu muszę czekać po złożeniu wniosku aby dokumenty zostały przeze mnie odebrane bądź przesłane?

Re: Przenosiny do innego WORDu oraz ważność teorii (10 lip 2018, o 09:13)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
Momo_U901350 pisze:Aby przenieść dokumenty musze stawić sie osobiście w ośrodku egzaminacyjnym i złożyć odpowiedni wniosek? Czy można załatwić to drogą elektroniczną?
Po rozpatrzeniu wniosku dokumenty są przesyłane przez ośrodek do wskazanego przeze mnie czy musze sam odebrać z jednego i złożyć do drugiego ośrodka?
Jaki okres czasu muszę czekać po złożeniu wniosku aby dokumenty zostały przeze mnie odebrane bądź przesłane?

Wniosek - ustny.
Mozesz po prostu zadzwonic do OSK i poprosic o przygotowanie dokumentów.
Ze "starej" nauki jazdy dostaniesz papierowa karte zajec wiec musisz ich odwiedzic.