egzamin po latach (22 paź 2017, o 12:24)

jameshetfield_U800031
Witam.

zdalem egzamin teoretyczny z 8 lat temu, potem dwa razy podchodzilem do praktyki i nie zdalem, dalem sobie spokoj. moje pytanie odnosnie zapisow na egzamin:

1 musze powtarzac kurs? albo zaliczac jakies godziny jazdy i pokazac potwierdzenie w wordzie?
2 ogolnie zapis na teorie wyglada tak samo jak dla osoby pierwszy raz przystepujacej? musze pojsc do tego wydzialu komunikacji po PKK z zaswiadczeniem i fotografia?
3 zdana teoria jest teraz bezterminowa?

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Re: egzamin po latach (22 paź 2017, o 12:48)

jameshetfield_U800031
jeszcze jedno: znacie jakies dobre ksiazki a propo nauki praktycznej czesci jazdy? nie chodzi mi o typowe ksiazki "kto ma pierwszenstwo na tym obrazku" ale o porady, techniki juz samej jazdy, parkowania. wiem, tego mozna sie nauczyc poprostu jezdzac samochodem ale lubie sobie poczytac

Re: egzamin po latach (22 paź 2017, o 20:22)

KasNi_U800323
Nie wiem jak bylo 8 lat temu z teoria bo co kilka lat sie to zmienia, raz jest terminowa a raz bez wiec musisz sobie w papierach to sprawdzic. Co do reszty kursu zdawac nie musisz i nic zaliczac ale warto wykupic sobie dodatkowe jazdy - tu moge polecic w Warszawie bardzo dobra szkole nauki jazdy - Autojar na Kabatach :) Ja zdawalam jakies 3 lata temu a przepisy sie zmieniaja co chwile. Najlepiej jak pojdziesz do WORDu i poprostu zapytasz :)