Pytania na egzaminie wewnętrznym (18 lip 2017, o 09:59)

Marcin_U757027
Dzień Dobry, mam pytanie jaka ma być odpowiedz na pytanie "Jak zabezpieczyć ranę w okolicach płuc" Nie umię znaleść odpowiedzi na internecie a w materiałach które służą mi do przygotowania nie ma o tym słowa .Również nie trafiłem na to pytania przy przerabianiu oficjalnych pytań.

Oraz inne pytanie ( nie pamiętam jego w słowo w słowa ale brzmiało tak) Jak należy postąpić jeżeli samochód jedzie z prędkością 80 km/h i nie jest wyposażony w system Abs (przy zakręcie).a) hamować i na zakręcie puścic hamulec( czy jakoś tak to było) b) wcisnąć do oporu hamulec i trzymać c)delikatnie wcisnąć hamulec i trzymać

Re: Pytania na egzaminie wewnętrznym (18 lip 2017, o 21:02)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
Wszystkie pytania w puli zdamyto pochodza z oficjalnej bazy egzaminacyjnej udostepnionej przez ministerstwo infrastruktury. Pytania dotyczące pierwszej pomocy opierają sie na algorytmach w zakresie pierwszej pomocy, trudno jest brać odpowiedzialność za materiały ktore otrzymałeś w szkole :/, polecam ci e-podręcznik w zdamyto, tam znajdziesz wszystkie zagadnienia objęte materiałem kursu nauki jazdy.

Powodzenia!