Instruktor na egzaminie (10 wrz 2017, o 13:03)

lena_U765332
Cześć, ma ktoś z Was może jakieś doświadczenia w zdawaniu egzaminu praktycznego z instruktorem w WORD Lublin? Czy prawdziwe są opinie o tym, że egzaminatorzy "krzywo" patrzą na udział instruktora?

Re: Instruktor na egzaminie (17 wrz 2017, o 21:15)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
lena_U765332 pisze:Cześć, ma ktoś z Was może jakieś doświadczenia w zdawaniu egzaminu praktycznego z instruktorem w WORD Lublin? Czy prawdziwe są opinie o tym, że egzaminatorzy "krzywo" patrzą na udział instruktora?

Nie wiem jak jest w Lublinie, ale osobiscie uczestniczylem w dziesiatkach egzaminow na prawo jazdy i nie spotkalem sie z przejawami antypatii ze strony egzaminatorow

Re: Instruktor na egzaminie (18 wrz 2017, o 12:24)

lena_U765332
Grzegorz Wójcik_U1287 pisze:
lena_U765332 pisze:Cześć, ma ktoś z Was może jakieś doświadczenia w zdawaniu egzaminu praktycznego z instruktorem w WORD Lublin? Czy prawdziwe są opinie o tym, że egzaminatorzy "krzywo" patrzą na udział instruktora?

Nie wiem jak jest w Lublinie, ale osobiscie uczestniczylem w dziesiatkach egzaminow na prawo jazdy i nie spotkalem sie z przejawami antypatii ze strony egzaminatorow

Dziękuję pięknie za odpowiedź. Właśnie wiem, że emocjonalnie bardzo pomogłaby mi obecność instruktora, bo stresowałabym się mniej, ale obawiam się, że nie jest to częsta praktyka (tutaj też liczę na potwierdzenie lub zanegowanie moich obaw) i może być to źle odebrane przez egzaminatora. Wszelkie myśli, podpowiedzi w temacie mile widziane, bo miotam się z decyzją :)

Re: Instruktor na egzaminie (22 wrz 2017, o 22:08)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
To twoja decyzja a jego robota :)
Poza tym egzaminatorzy wiedza ze stan emocjonalny ma ogromny wplyw na wynik egzaminu a obecnosc aniola stroza w postaci instruktora poprawia nasawienie...

Osobiscie - ze wszystkich egzaminow wynioslem pozytywne wrazenia, nawet jesli byly to egzaminy negatywne.

Inna kwestia - to to, ze wielu instruktorow niechetnie podchodzi do tego tematu. Albo im sie nie chce albo... stresuja sie :D Bo to jednak stres - ty wyszkoliles i ty widzisz jak zachowuje sie twoj kursant :D

Ale polecam

Re: Instruktor na egzaminie (22 wrz 2017, o 22:10)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
Przy okazji: Auto-Holik bedzie podstawial wlasny samochod na egzamin i to juz wkrotce. Czyli uczysz sie tym samym samochodem co zdajesz. Plus do tego mozesz sobie zabrac instruktora na egzamin. Lepiej nie trzeba. :)

http://ministerstwonaukijazdy.pl/auto-h ... minacyjny/