Word Konin (18 sty 2017, o 16:34)

Awatar użytkownika
Adrianna_U338498
Hej. Jak czujecie się przed podejściem do egzaminu? Ja zdałam rok temu w kwietniu za siódmym razem - jeśli chodzi o jazdę. Więc uszy w górę :)
Oczywiście temat dla Kursantów w Word Konin :)

Re: Word Konin (20 sty 2017, o 17:54)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
Adrianna_U338498 pisze:Hej. Jak czujecie się przed podejściem do egzaminu? Ja zdałam rok temu w kwietniu za siódmym razem - jeśli chodzi o jazdę. Więc uszy w górę :)
Oczywiście temat dla Kursantów w Word Konin :)

Ooo miło że zaglądasz do nas! Jak wygląda określisz teraz egzamin z perspektywy czasu?

Re: Word Konin (3 lut 2017, o 16:29)

Awatar użytkownika
Adrianna_U338498
Witam. Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam na odpowiedz, lecz nie zawsze tutaj bywam. Jak wygląda hmm. Na pewno nie bierzcie żadnych tabletek przeciw stresowych, bo one szkodzą niż pomagają. Najlepiej dzień przed się wyspać, pogadać z kimś ewentualnie posłuchać muzyki. Jeśli Kursant trafil na dobrą szkole to powinien zdać bez problemu. Ja się stresowalam przed egzaminem czy poradzę sobie z różnymi sytuacjami na drodze podczas Egzaminu.
Trzeba też pamiętać,że Egzaminator tez człowiek i ma swoje zmienne nastroje, które trzeba hmm z nimi poradzić przez te kilka minut. I uważać na ronda, żeby nie wymusić. Lepiej się zatrzymać i przepuścić niż wjechać. I uważnie słuchać jakie dawaja polecenia, bo niektórzy cicho mówi. I jeszcze raz się powtórzę wyspać się ;) i coś zdrowego zjeść. Wiem, że mi samej twraz łatwo mówić, ale to z moich doświadczeń. AA i nie słuchać kto jakim jest Egzaminatorem, bo to też zaszkodzi. I uważajcie na niekotre samochody. Chodzi o to, że trzeba dodać więcej gazu... Co raczej większość może i tym się domyśleć. W razie pytań proszę zadawać. Na tyle ile mogę...

Re: Word Konin (3 lut 2017, o 16:32)

Awatar użytkownika
Adrianna_U338498
P.s Jak teraz już zdałam i sama jeżdżę jestem z siebie dumna, że dałam rade. Trzeba uważać. Patrzeć cały czas co się dzieje wokół nas.. Mieć oko na pieszych czy rowerzystów, bo niekotrzy nie patrzą czy samochód nadjeżdża. Sama jak jeżdżę lepiej się myśli m.in. jaki zrobić manerw w danym momencie. Ale i tak nadal się stresuje jak jest przede mną rowerzysta ☺ Pozdrawiam Pana Gawrońskiego ;)

Re: Word Konin (4 lut 2017, o 21:15)

Awatar użytkownika
Grzegorz Wójcik_U1287
Noooo brawoooo. Podpisuje się obydwiema rekami pod tym co piszesz! Gdybym byl Krolem Julianem to powiedziałbym "Miód na me uszy lejesz" :)
Szerokości!!!
Pozdrowienia dla Twojego instruktora

Powodzenia! Zostań z nami na dłużej https://pl-pl.facebook.com/ZdamyTo/

Re: Word Konin (5 lut 2017, o 16:58)

Awatar użytkownika
Adrianna_U338498
Dziękuję za taką optymistyczną odpowiedź :) Mój Instruktor nie wiem czy byłby ze mnie dumny, ale może :) Było mega dużo ćwiczeń przed egzaminem co oblewalam m.in. Ronda, parokowania co się dało. Podziwiam cierpliwość ze mną :)